15-23.01.2022

15 stycznia – Sobota – Wspomnienie św. Pawła, pustelnika

7.30 – W intencji wynagradzającej Bogu za grzechy Polaków oraz za wstawiennictwem Matki Bożej i św. Andrzeja Boboli, prośba o Jego Miłosierdzie dla Ojczyzny i Bożą mądrość dla Prezydenta Andrzeja Dudy w sprawowaniu urzędu (6)
21.00 – W intencjach Pielgrzymów

16 stycznia – II Niedziela Zwykła
8.00 – Za + śp. Eugenię Władysławę Papis o radość życia z Bogiem w niebie
9.30 – Za + śp. Zofię Prokopczuk o zbawienie wieczne
11.00 – W intencji wynagradzającej Bogu za grzechy Polaków oraz za wstawiennictwem Matki Bożej i św. Andrzeja Boboli, prośba o Jego Miłosierdzie dla Ojczyzny i Bożą mądrość dla Prezydenta Andrzeja Dudy w sprawowaniu urzędu (7)
13.00 – W intencji Parafian o Boże błogosławieństwo dla żyjących a zbawienia dla zmarłych
16.00 – W intencji Przedszkolaków, ich Rodziców oraz Rodzeństwa
18.00 – W intencji dziękczynnej za Rodziców Czesławę i Tomasza, z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i opiekę NMP i św. Józefa

Posługa duszpasterzy 16 stycznia 2022 r.
Godzina Celebrans Konfesjonał
8.00 o. Tadeusz o. Stefan
9.30 o. Stefan o. Tadeusz
11.00 o. Przemysław o. Dawid
13.00 o. Dawid o. Rafał
16.00 o. Bogdan o. Tomasz
18.00 o. Rafał o. Przemysław

17 stycznia – Poniedziałek – Wspomnienie św. Antoniego, opata
7.30 – W intencji wynagradzającej Bogu za grzechy Polaków oraz za wstawiennictwem Matki Bożej i św. Andrzeja Boboli, prośba o Jego Miłosierdzie dla Ojczyzny i Bożą mądrość dla Prezydenta Andrzeja Dudy w sprawowaniu urzędu (8)
7.30 – Za + śp. siostrę Ilonę CSFN, o radość życia z Bogiem w niebie
7.30 – Do Boga Wszechmogącego, przez Krew Pana Jezusa, o uwolnienie od przekleństw i złości, z prośbą o błogosławieństwo dla każdego członka rodziny Najdzik (1/6)
18.00 – W intencjach Modlitewnego Pogotowia Ratunkowego, w tym o pomyślny rozwój polskiej edukacji wolnej od złych ideologii
18.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące o rychłe oglądanie Bożego Oblicza

18 stycznia – Wtorek – Wspomnienie św. Reginy Protmann, zakonnicy
7.30 – W intencji wynagradzającej Bogu za grzechy Polaków oraz za wstawiennictwem Matki Bożej i św. Andrzeja Boboli, prośba o Jego Miłosierdzie dla Ojczyzny i Bożą mądrość dla Prezydenta Andrzeja Dudy w sprawowaniu urzędu (9)
7.30 – Do Boga Wszechmogącego, przez Krew Pana Jezusa, o uwolnienie od przekleństw i złości, z prośbą o błogosławieństwo dla każdego członka rodziny Najdzik (2/6)
15.00 – W intencjach grupy „Odrodzenie”
18.00 – W intencji Alicji z okazji Urodzin o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w życiu małżeńskim

19 stycznia – Środa – Wspomnienie św. Józefa Pelczara, biskupa
7.30 – Do Boga Wszechmogącego, przez Krew Pana Jezusa, o uwolnienie od przekleństw i złości, z prośbą o błogosławieństwo dla każdego członka rodziny Najdzik (3/6)
7.30 – O pomoc i potrzebne łaski dla męża Mieczysława, dla syna Radosława z żoną Martą i dziećmi, dla syna Wojciecha i Marleny z dziećmi oraz o cud uzdrowienia Janiny z choroby nowotworowej (1/6)
18.00 – Za + śp. Leszka w 5 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny Niewęgłowskich, Polskich, Gąbków, Batorskich i Regonesi o łaskę zbawienia

20 stycznia – Czwartek – Wspomnienie Św. Fabiana, papieża i męczennika
7.30 – Do Boga Wszechmogącego, przez Krew Pana Jezusa, o uwolnienie od przekleństw i złości, z prośbą o błogosławieństwo dla każdego członka rodziny Najdzik (4/6)
7.30 – O pomoc i potrzebne łaski dla męża Mieczysława, dla syna Radosława z żoną Martą i dziećmi, dla syna Wojciecha i Marleny z dziećmi oraz o cud uzdrowienia Janiny z choroby nowotworowej (2/6)
18.00 – Za + śp. Genowefę Boczkowską w 14 rocznicę śmierci o radość życia wiecznego

21 stycznia – Piątek – Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
7.30 – Za + śp. Irenę Stachurską, za Elżbietę i Wiesława Kulbabińskich oraz Mariannę Pietrzyk o radość życia wiecznego
7.30 – Do Boga Wszechmogącego, przez Krew Pana Jezusa, o uwolnienie od przekleństw i złości, z prośbą o błogosławieństwo dla każdego członka rodziny Najdzik (5/6)
7.30 – O pomoc i potrzebne łaski dla męża Mieczysława, dla syna Radosława z żoną Martą i dziećmi, dla syna Wojciecha i Marleny z dziećmi oraz o cud uzdrowienia Janiny z choroby nowotworowej (3/6)
18.00 – W intencji Agnieszki Kiniorskiej i jej Rodziny Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę NMP w życiu wspólnym, w pracy i nauce.

22 stycznia – Sobota – Wspomnienie św. Wincentego, diakona i męczennika
7.30 – Do Boga Wszechmogącego, przez Krew Pana Jezusa, o uwolnienie od przekleństw i złości, z prośbą o błogosławieństwo dla każdego członka rodziny Najdzik (6/6)
7.30 – O pomoc i potrzebne łaski dla męża Mieczysława, dla syna Radosława z żoną Martą i dziećmi, dla syna Wojciecha i Marleny z dziećmi oraz o cud uzdrowienia Janiny z choroby nowotworowej (4/6)
18.00 – Za + śp. Wiesława Kalińskiego w 30 rocznicę śmierci o radość życia wiecznego
18.00 – W intencji rodzin z kręgu Domowego Kościoła o dalszy owocny rozwój i przezwyciężenie wszelkich trudności dzięki współpracy z Bożą łaską.

23 stycznia – III Niedziela Zwykła
8.00 – W intencji Parafian o Boże błogosławieństwo dla żyjących a zbawienia dla zmarłych
9.30 – W intencji dziękczynnej Matce Najświętszej za przeżyte lata, w rocznicę urodzin, z prośbą o zdrowie i łaski oraz opiekę Bożą na dalsze lata życia
11.00 – W intencji Leona Piróga z okazji 3 Urodzin i w intencji Rodziny o wszelkie łaski, w tym zdrowie, dary Ducha Świętego, oraz za śp. Alicję Tańską w 11 rocznicę śmierci, o dar nieba