Święci w Relikwiarium

Św. Józef Sánchez del Río, (1913 – 1928), członek katolickiego ruchu oporu Cristeros w Meksyku. Patronem Światowych Dni Młodzieży 2019 w Panamie. Wspomnienie 10 lutego.
Św. Faustyn Miguez (1831-1925), hiszpański pijar, prowadził badania nad właściwościami leczniczymi roślin, opracował receptury lekarstw. Założył Zgromadzenie Córek Bożej Pasterki św. Józefa Kalasancjusza. Wspomnienie 8 marca.
Św. Maria Gemma Umberta Galgani (1878-1903) – dziewica, włoska mistyczka, stygmatyczka. Wspomnienie 11 kwietnia.
Św. Ludwik Maria Grignion de Montfort (1673-1716) – francuski duchowny i tercjarz dominikański (OPs), pisarz religijny epoki baroku. Wspomnienie 28 kwietnia.
Św. Stanisław Papczyński (1631-1701), początkowo pijar, a następnie założyciel i przełożony generalny Zgromadzenia Księży Marianów. Patron dzieci nienarodzonych, rodziców pragnących potomstwa. Wspomnienie 18 maja.
Bł. Stefan Wyszyński (1901-1981), arcybiskup metropolita gnieźnieński i warszawski oraz prymas Polski w latach 1948–1981, kardynał od 1953, zwany Prymasem Tysiąclecia, określany też jako mąż stanu, oraz obrońca praw człowieka, narodu i Kościoła. Wspomnienie 28 maja.
Św. Antoni z Padwy (1195-1231) – portugalski teolog, franciszkanin, prezbiter i doktor Kościoła. Patron: franciszkanów, dzieci, górników, małżeństw i narzeczonych, położnic, ubogich, podróżnych, rzeczy zgubionych i zaginionych ludzi. Wspomnienie 13 czerwca.
Św. Brat Albert Chmielowski (1845-1916), powstaniec, artysta malarz, opiekun bezdomnych, zakonnik franciszkański, założyciel zgromadzeń albertynów i albertynek. Wspomnienie 17 czerwca.
Św. Pompiliusz Maria Pirrotti (1710-1766), włoski pijar, nauczyciel, rekolekcjonista, spowiednik, czciciel Serca Jezusowego. Wspomnienie 15 lipca.
Św. Pius X (1835-1914), papież, przez historyków jest uważany za „papieża eucharystycznego” i „pioniera ruchu liturgicznego”. Wspomnienie 21 sierpnia.
Św. Józef Kalasancjusz (1557-1648), Hiszpan, twórca szkoły podstawowej, założyciel Zakonu pijarów i patron chrześcijańskich szkół powszechnych. Wspomnienie 25 sierpnia.
Św. Teresa od Dzieciątka Jezus (1873-1897), francuska karmelitanka bosa, Doktor Kościoła, patronka misji katolickich, chorych na AIDS i Francji. Wspomnienie 1 października.
Św. Faustyna Kowalska (1905-1938), zakonnica, mistyczka, stygmatyczka, wizjonerka, apostołka Bożego miłosierdzia. Wspomnienie 5 października.
Św. Gerard Maiella (1726-1755) r., włoski redemptorysta, patron dzieci (w szczególności nienarodzonych), porodu; matek w ciąży, macierzyństwa; braci świeckich i miejscowości Muro Lucano we Włoszech. Wspomnienie 16 października.
Św. Elżbieta Węgierska (1207-1231), księżna, tercjarka franciszkańska, żona Ludwika IV Świętego, matka trójki dzieci. Oddana modlitwie, pokucie i uczynkom miłosierdzia. Patronka zgromadzenia elżbietanek. Wspomnienie 17 listopada.

Relikwiarz z 34 relikwiami: Krzyża Świętego DNJC, koszuli NMP, Św. Joachima,
Świętych Apostołów: Szymona Piotra, Jakuba Mniejszego, Jakuba Większego, Szymona, Mateusza Ew. (2x), Tadeusza Judy, Andrzeja, Bartłomieja, Filipa, Tomasza, Pawła;
Męczenników: Piotra z Werony, Gerwazego;
Świętych Papieży: Grzegorza i Piusa V;
Doktorów Kościoła: Św. Bonawentury, Grzegorza z Nazjanu, Wawrzyńca Justiniani;
Wyznawców: Andrzeja z Avellinu, Homobonusa, Bazylego Wielkiego, Aleksego, Wincentego Ferreusza, Abp. Antonina z Florencji, Św. Dominika Guzmana, założyciela Zakonu Dominikanów;
jałmużnika: Jana z Cypru;
stygmatyczki: Małgorzaty z Kortony; Dziewicy Gertrudy i Franciszki Rzymskiej.