2-9.08.2020

2 sierpnia – XVIII Niedziela zwykła
8.00 – Za + śp. Joannę w 20 rocznicę śmierci o radość życia wiecznego (celebrans o. Bogdan, konfesjonał o. Radosław)
9.30 – W intencji Anny z okazji Imienin o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP Królowej Wyznawców i Św. Patronki (celebrans o. Radosław, konfesjonał o. Tadeusz)
11.00 – Za + śp. Anastazję Wardecką w 10 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Długowskich i Woźniaków o łaskę zbawienia (celebrans o. Tadeusz, konfesjonał o. Radosław)
13.00 – W intencji dzieci: Julii, Juliana, Theo Stanisława, Natalii Marii oraz ich Rodziców i Chrzestnych (celebrans o. Radosław, konfesjonał o. Tomasz)
18.00 – Za zmarłych poleconych wypominkami o radość życia wiecznego w niebie (celebrans o. Tomasz, konfesjonał o. Tadeusz)

3 sierpnia – Poniedziałek
7.30 – Przez wstawiennictwo Trójcy Świętej o przebaczenie grzechów żywych i umarłych w rodzinie Filipowiczów i Staniaków
7.30 – Do Boga Ojca Wszechmogącego przez Krew Pana Jezusa o łaskę fizycznego uzdrowienia dla o. Józefa Markowicza CSsR, by mógł dalej duszpasterzować (wspólnota „Odrodzenie”) (1/6)
18.00 – W intencji pielgrzymów i Modlitewnego Pogotowia Ratunkowego

4 sierpnia – Wtorek – Wspomnienie Św. Jana Marii Vianney’a, prezbitera
7.30 – W intencji Anny Jaroszczyk o Boże błogosławieństwo, opiekę, łaskę zdrowia i dary Ducha Świętego
7.30 – Do Boga Ojca Wszechmogącego przez Krew Pana Jezusa o łaskę fizycznego uzdrowienia dla o. Józefa Markowicza CSsR, by mógł dalej duszpasterzować (2/6)
15.00 – Intencje Grupy „Odrodzenie”
18.00 – Za + śp. Sławomira Sałek w 7 rocznicę śmierci, Annę Majewską w 5 rocznicę śmierci, Stanisławę Przybysz w 15 rocznicę śmierci o radość życia wiecznego

5 sierpnia – Środa
7.30 – Do Boga Ojca Wszechmogącego przez Krew Pana Jezusa o uzdrowienie Haliny z nowotworu i nawrócenie dzieci do Pana Boga (1/6)
7.30 – Do Boga Ojca Wszechmogącego przez Krew Pana Jezusa o łaskę fizycznego uzdrowienia dla o. Józefa Markowicza CSsR, by mógł dalej duszpasterzować (3/6)
18.00 – Do Boga przez wstawiennictwo Matki Bożej o łaskę nawrócenia i przystąpienia do sakramentu pokuty da Roberta
18.00 – W intencji przebłagalnej Pana Boga przez Niepokalane Serce NMP za grzechy przeciwko 10 przykazaniom popełnione w rodzinach: Kucewicz i Dobrowolskich

6 sierpnia – Czwartek – Święto Przemienienia Pańskiego
7.30 – Do Boga Ojca Wszechmogącego przez Krew Pana Jezusa o uzdrowienie Haliny z nowotworu i nawrócenie dzieci do Pana Boga (2/6)
7.30 – Za + śp. o. Edwarda Szajora i s. Ilonę CSFN o radość życia wiecznego
18.00 – Za + śp. Hannę Wilkowską w 1 rocznicę śmierci o radość życia wiecznego
18.00 – Do Boga Ojca Wszechmogącego przez Krew Pana Jezusa o łaskę fizycznego uzdrowienia dla o. Józefa Markowicza CSsR, by mógł dalej duszpasterzować (4/6)

7 sierpnia – piątek – Świętych męczenników Sykstusa II, papieża, i Towarzyszy; św. Kajetana, prezbitera; bł. Edmunda Bojanowskiego
7.30 – Do Boga Ojca Wszechmogącego przez Krew Pana Jezusa o uzdrowienie Haliny z nowotworu i nawrócenie dzieci do Pana Boga (3/6)
7.30 – Do Boga Ojca Wszechmogącego przez Krew Pana Jezusa o łaskę fizycznego uzdrowienia dla o. Józefa Markowicza CSsR, by mógł dalej duszpasterzować (5/6)
18.00 – W intencji Klaudii o łaskę żywej wiary oraz powrót do wspólnoty Kościoła rzymskokatolickiego

8 sierpnia – Sobota – Wspomnienie Św. Dominika, prezbitera
7.30 – Do Boga Ojca Wszechmogącego przez Krew Pana Jezusa o uzdrowienie Haliny z nowotworu i nawrócenie dzieci do Pana Boga (4/6)
7.30 – W intencji Siostry Teofili Woźniakowskiej CSFN o potrzebne łaski Boże
18.00 – Do Boga Ojca Wszechmogącego przez Krew Pana Jezusa o łaskę fizycznego uzdrowienia dla o. Józefa Markowicza CSsR, by mógł dalej duszpasterzować (6/6)

9 sierpnia – XIX Niedziela zwykła
8.00 – Za + śp. Czesława Furgał o radość życia wiecznego
9.30 – Za + śp. Józefa, Felicję, Lecha Lewandowskich, Bronisławę; śp. Irenę i Alberta Czajkowskich, śp. Martę i Józefa, Bolesława, Danutę, Sławomira o radość życia wiecznego
11.00 – W intencji Luke’a Lucjana oraz jego Rodziców i Chrzestnych
13.00 – Za + śp. Stanisława Popiela w 4 rocznicę śmierci i rodziców Józefę i Wincentego oraz Annę i Czesława Pisaniec o radość życia wiecznego
18.00 – Do Pana Jezusa, przez Niepokalane Serce Maryi, o ochronę życia dzieci poczętych oraz wszystkich dzieci