X Niedziela zwykła – 10 czerwca 2018 r.

1. Dzisiaj o godz. 12.00 (po Mszy św. o 11.00), w dolnym kościele odbędzie się spektakl muzyczny w wykonaniu Piccolo Coro Calasanziano zatytułowany „Tyle dźwięków kryje świat”
  2. Istnieje możliwość dołączenia do chóru Piccolo Coro Calasanziano. Zapisy odbędą się 18 czerwca w godz. 14.00-16.00, w sali nad portiernią, w szkole pijarskiej. Zachęcamy do tego najmłodszych parafian. Szczegóły na plakacie w kruchcie kościoła. Kto śpiewa dwa razy się modli!
  3. Msza św. z udziałem chorych w poniedziałek, 11 czerwca, o g. 11.00
  4. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy w niedziele i święta o g. 17.30, a w dni powszednie po Mszy św. o g. 18.00. Uczestnicząc w nich, wynagradzamy Panu Bogu za grzechy nasze i bliźnich.
  5. Katecheza przed chrztem dziecka dla rodziców i chrzestnych w piątek, 15 czerwca, o g. 19.00
  6. Nocne czuwanie modlitewne w Sanktuarium w sobotę 16 czerwca, od g. 21.00 do g. 5.00. Serdecznie zapraszamy!!!
  7. Msza św. z udziałem przedszkolaków w przyszłą niedzielę (17.06) o g. 16.00
  8. Połączenie tańców latynoskich z nauką hiszpańskiego – na taki wakacyjny obóz Latino Dance zaprasza Stowarzyszenie Parafiada. Obóz organizowany jest na przełomie lipca i sierpnia dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 15 lat. Więcej informacji na ulotkach w zakrystii.
  9. Sakramentalny związek małżeński planują zawrzeć:
    ŁUKASZ STANISŁAW TROJANOWSKI, katolik, kawaler, zamieszkały w Warszawie, ul. Polska, i JULIA URSZULA FRANKOWSKA, katoliczka, panna, zamieszkała w Warszawie, ul. Czerniakowska (Z-II)
    PIOTR MILCZUK, katolik, kawaler, zamieszkały w Warszawie, ul. Bluszczańska,  i JOANNA BARBARA TARNOPOLSKA, katoliczka, panna, zamieszkała w tutejszej parafii (Z-I)
    Ich przygotowanie do małżeństwa polecajmy na modlitwie Panu Bogu.
    Jeśli ktokolwiek z wiernych zna przeszkody małżeńskie, które dotyczą w/w osób, jest zobowiązany do ich wyjawienia proboszczowi lub ordynariuszowi miejsca, zanim zostanie zawarty związek małżeński [kan. 1057, 1069].