XI Niedziela zwykła – 17 czerwca 2018 r.

1. Msza św. z udziałem przedszkolaków dzisiaj o g. 16.00
  2. Istnieje możliwość dołączenia do chóru Piccolo Coro Calsanziano. Zapisy odbędą się 18 czerwca w godz. 14.00-16.00, w sali nad portiernią, w szkole pijarskiej. Zachęcamy do tego najmłodszych parafian. Szczegóły na plakacie w kruchcie kościoła. Kto śpiewa dwa razy się modli!
  3. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy w niedziele i święta o g. 17.30, a w dni powszednie po Mszy św. o g. 18.00. Uczestnicząc w nich, wynagradzamy Panu Bogu za grzechy nasze i bliźnich.
  4. Msza święta na zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas 7 SP oraz gimnazjum będzie miała miejsce w czwartek (21.06) o godz. 16.00 a dla uczniów klas od 1 do 6 SP w piątek (22.06) o godz. 9.00.
  5. Zapraszamy na spektakl przedstawiający życie Służebnicy Bożej Rozalii Celakówny w wykonaniu grupy teatralnej wspólnoty dla Intronizacji NSPJ z diecezji rzeszowskiej, który odbędzie się w przyszłą niedzielę (24.06) o godz.14.00 w sali teatralnej.
  6. W dniu 20 czerwca od godz. 10.00 do 20.00 w klubie Dorożkarnia oddać będzie można głosy na projekty obywatelskie zgłoszone w rejonie Siekierki Augustówka. Głosować można także drogą internetową oraz osobiście w Urzędzie Dzielnicy Mokotów w dniach od 15 do 30 czerwca. Do licznego udziału w głosowaniu zapraszają wszystkich mieszkańców: Rada Osiedla Siekierki oraz Zespół Budżetu Partycypacyjnego Mokotowa.
  7. Połączenie tańców latynoskich z nauką hiszpańskiego – na taki wakacyjny obóz Latino Dance zaprasza Stowarzyszenie Parafiada. Obóz organizowany jest na przełomie lipca i sierpnia dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 15 lat. Więcej informacji na ulotkach w zakrystii.
  8. Sakramentalny związek małżeński planują zawrzeć:
    PIOTR MILCZUK, katolik, kawaler, zamieszkały w Warszawie, ul. Bluszczańska, i JOANNA BARBARA TARNOPOLSKA, katoliczka, panna, zamieszkała w tutejszej parafii (Z-II)
    MICHAŁ PIOTR MILLER, katolik, kawaler, zamieszkały w Warszawie, tutejsza parafia, i EWELINA ŚWISTEK, katoliczka, panna, zamieszkała w tutejszej parafii (Z-I)
    Ich przygotowanie do małżeństwa polecajmy na modlitwie Panu Bogu.
    Jeśli ktokolwiek z wiernych zna przeszkody małżeńskie, które dotyczą w/w osób, jest zobowiązany do ich wyjawienia proboszczowi lub ordynariuszowi miejsc, zanim zostanie zawarty związek małżeński [kan. 1057, 1069].