10 lutego 2019 r. – V Niedziela zwykła

1. Spotkanie organizacyjne przed kolejną edycją 33-dniowych rekolekcji, które przygotowują do aktu zawierzenia się Jezusowi Chrystusowi odbędzie się dzisiaj o godz. 16.00 w sali teatralnej. Rozpoczęcie rekolekcji 18 lutego o godz. 18.00.
  2. Wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i Światowy Dzień Chorego przypada jutro. Msza Święta z udziałem chorych o g. 11.00.
  3. Liturgiczne Święto Cyryla i Metodego, Patronów Europy, w czwartek, 14 lutego.
  4. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka w piątek o g. 19.00.
  5. Nocne czuwanie modlitewne rozpoczniemy w sobotę, 16 lutego, Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00.
  6. W przyszłą niedzielę, 17 lutego:
    a. spotkanie dzieci i ich rodziców przed I Spowiedzią i Komunią św., g. 11.00,
    b. Msza św. z udziałem przedszkolaków o g. 16.00,
    c. spotkanie młodzieży, która się przygotowuje do sakramentu bierzmowaniem, g. 16.30.
  7. Warsztaty zatytułowane „Małżeńskie wyzwania – Naturalne Planowanie Rodziny”, organizowane przez Centrum Myśli Jana Pawła II oraz Instytut Naturalnego Planowania Rodziny odbędą się w Księgarni przy ul. Miodowej w sobotę, 16 lutego, o godz. 11.00. Udział jest bezpłatny. Organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.