2 czerwca 2019, Niedziela Wniebowstąpienia

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca dzisiaj po Mszy św.

2. Zmiana tajemnic różańcowych dla członkiń Róż Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 8.00.

3. Różaniec św. z wypominkami dzisiaj o godz. 17.00, a Msza św. w intencji tych zmarłych o godz. 18.00.

4. Nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego w  święta i niedziele będą odprawiane o  g. 17.30, a w dni powszednie po Mszy św. o g. 18.00. W połączeniu z tym nabożeństwem odprawiamy nowennę do Ducha Świętego przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w trzeci dzień miesiąca w Kaplicy Królowej Wyznawców w poniedziałek od godz. 15.00, a Msza św. w intencjach pielgrzymów o godz. 18.00.

6. Chorych nawiedzimy w pierwszy piątek miesiąca, 7. czerwca, od godz. 9.30.

7. Fundacja BO WARTO razem ze Spółdzielnią Budowlano-Mieszkaniową SAM-81 zapraszają na „6. CZERWCÓWKĘ pod KOPCEM” – czyli siekierkowski piknik rodzinny, który odbędzie się w niedzielę 9 CZERWCA w godz. 15.00 – 18.00 na terenie u zbiegu ulic Grupy AK Północ i Bluszczańskiej. W programie zaplanowano mnóstwo sportowych i kulturalnych atrakcji, niespodzianek i konkursów z nagrodami. Więcej szczegółów na plakatach, ulotkach i stronach internetowych organizatorów, którzy serdecznie zapraszają i liczą na dobrą pogodę i wspólną integrację.

8. W wieku 94 lat zmarła ZOFIA BRAUN. Mieszkał przy ul. Pszenickiego 16. Pogrzeb odbędzie się w kościele św. Ignacego przy cmentarzu Północnym 04 czerwca o godz. 10.00. W wieku 66 lat zmarła TERESA WALCZAK–SIKORSKA. Pogrzeb odbędzie się w naszym kościele 04 czerwca o godz.12.30. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…!