Niedziela Zesłania Ducha Świętego, 9 czerwca 2019 r.

1. W dzisiejszą uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy się okres wielkanocny.

2. Nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego w  święta i niedziele są odprawiane o  g. 17.30, a w dni powszednie po Mszy św. o g. 18.00.

3. We wtorek, 11 czerwca, Msza św. z udziałem chorych o godz. 11.

4. Katecheza przed chrztem dziecka w piątek o godz. 19.00 w kolegium.

5. Nocne czuwanie modlitewne rozpoczniemy w sobotę, 15 czerwca, Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00.

6. W przyszłą niedzielę, 16 czerwca:

- Uroczystość Trójcy Najświętszej, która kończy czas spowiedzi wielkanocnej.

- Msza św. z udziałem przedszkolaków o godz. 16.00

7. Fundacja BO WARTO razem ze Spółdzielnią Budowlano-Mieszkaniową SAM-81 zapraszają na „6. CZERWCÓWKĘ pod KOPCEM” – czyli siekierkowski piknik rodzinny, który odbędzie się w dzisiaj w godz. 15.00 – 18.00 na terenie u zbiegu ulic Grupy AK Północ i Bluszczańskiej. W programie zaplanowano mnóstwo sportowych i kulturalnych atrakcji, niespodzianek i konkursów z nagrodami. Więcej szczegółów na plakatach, ulotkach i stronach internetowych organizatorów, którzy serdecznie zapraszają i liczą na dobrą pogodę i wspólną integrację.

8. Ukazał się kolejny numer Gazety Siekierkowskiej, który jest do zabrania w przedsionku kościoła.