XIV Niedziela zwykła, 7 lipca 2019 r.

1. Rozpoczęcie Finałów XXXI Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży dzisiaj Mszą św. o g. 16.00. Będzie jej przewodniczył o. Mateusz Pindelski, prowincjał Polskiej Prowincji Pijarów. Przepraszamy za utrudnienia komunikacyjne wokół kościoła.
2. Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca dzisiaj po Mszy św.
3. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 8.00.
4. Różaniec św. w intencji naszych zmarłych według wypominków dzisiaj o g. 17.30.
5. Jutro wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana.
6. Święto św. Benedykta, opata i głównego patrona Europy w czwartek, 11 lipca.
7. Msza św. z udziałem chorych w czwartek o g. 11.00.
8. Wspomnienie św. Bruna Bonifacego z Kwerfurtu, BiM, w piątek, 12 lipca.
9. Wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta w sobotę, 13 lipca.
10. Wolontariusze Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop pedofilii" dzisiaj przed kościołem zbierają podpisy pod projektem ustawy, która ma celu ochronę dzieci przed demoralizującą edukacją seksualną według standardów WHO. W celu złożenia ważnego podpisu potrzebny jest numer PESEL.
11. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny czy jubileusze życzmy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Maryi. Udającym się na wakacje i urlopy bezpiecznego podróżowania i owocnego wypoczynku.