XXVII Niedziela zwykła - 6 października 2019 r.

1. Zmiana tajemnic różańcowych dzisiaj po Mszy św. o g. 8.00.
2. Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca dzisiaj po Mszy św.
3. Akt zawierzenia się uczestników 33 dniowych rekolekcji Jezusowi Chrystusowi przez pośrednictwo Niepokalanej Maryi w dzisiaj na Mszy Świętej o g. 15.00.
4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, którzy rozpoczynają przygotowanie dzisiaj o g. 16.30.
5. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy o godz. 17.15. Dzisiaj będzie połączone z wypominkami i Msza św. za zmarłych poleconych w wypominkach oraz śp. o. Edwarda Szajora, w 21 rocznicę śmierci - dzisiaj o g. 18.00.
6. Różaniec św. z udziałem dzieci w kaplicy Królowej Wyznawców od poniedziałku do czwartku o g. 16.00.
7. Zachęcamy Parafian do udziału w październikowej modlitwie Kościoła oraz do osobistej modlitwy różańcowej. Osoby, które regularnie modlą się na różańcu zapraszamy do Róży Żywego Różańca. Zgłoszenia przyjmuje o. Proboszcz.
8. Dzień Kalasantyński dla społeczności szkoły pijarskiej jutro. Msza św. o godz. 18.00, a po niej spotkanie z zaproszonym Gościem w Sali teatralnej.
9. Msza św. z udziałem chorych i obrzędem namaszczenia w piątek, 11 X, o godz. 11.00.
10. Doroczna Pielgrzymka Kościelnej Służby Porządkowej A.W. „Totus Tuus” do sanktuarium 12 października od godz. 10.00. Msza św. pod przewodnictwem ks. bp. Piotra Jareckiego o g. 12.00.
11. Spotkanie dzieci, które się przygotowują do I Spowiedzi i Komunii św. i ich Rodziców w przyszłą niedzielę o g. 11.00.
12. Spotkanie o. Proboszcza z rodzicami młodzieży, która 27 października przyjmie sakrament bierzmowania, w przyszłą niedzielę o g. 16.30 w sali teatralnej.