22 grudnia 2019 r. – IV Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj prowadzimy zbiórkę żywności i środków higieny osobistej w kruchcie kościoła dla bezdomnych mężczyzn ze Schroniska przy ul. Polskiej. Organizatorom i Darczyńcom - dziękujemy!
2. Msza Święta ku czci Najświętszej Maryi Panny, roraty, jutro i pojutrze o g. 7.00.
3. Nowenna do Dzieciątka Jezus w połączeniu z wieczorną Mszą św. o g. 18.00, a we wtorek z roratami.
4. Spowiedź Św. jutro w godz. 6.30-8.00 i od 17.00-19.00, a we wtorek w godz. 6.30-8.00.
5. We wtorek nie będzie Koronki o godz. 15.00 i Mszy św. o godz. 18.00.
6. Opłatki rozprowadzają panie z Parafialnego Zespołu Caritas w kruchcie kościoła.
7. Zadbajmy o chrześcijańską oprawę wieczerzy wigilijnej. Odczytajmy Ewangelię według Św. Łukasza o narodzeniu Jezusa i módlmy się o pokój i jedność w ojczyźnie i świecie. Ubogacajmy się duchowo, śpiewając kolędy. Zachowajmy tradycją wstrzemięźliwości od potraw mięsnych i alkoholu.
8. Pasterka o godz. 24.00. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczona na Fundusz Obrony Życia Ludzkiego. Po Eucharystii połamiemy się opłatkiem.
9. W Uroczystość Bożego Narodzenia i Święto Św. Szczepana porządek Mszy świętych jak w niedzielę.
10. Święto Św. Jana, Apostoła i Ewangelisty w piątek, 27 grudnia, a w sobotę Świętych Młodzianków, męczenników.
11. Adoracja w intencji moralnej odnowy narodu polskiego i o błogosławione owoce beatyfikacji Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego w sobotę od g. 15.00, oraz Msza św. w tej intencji o g. 18.00.
12. Nabożeństwo „Wieczór z Maryją”, czas modlitwy, refleksji i śpiewu na cześć Bogarodzicy, w sobotę po Mszy św. wieczornej.
13. Święto Świętej Rodziny z Nazaretu w niedzielę, 29 grudnia. Bogu powierzać będziemy nasze rodziny, by promieniowały miłością i wiarą.
14. Opłatek Domowego Kościoła Archidiecezji Warszawskiej z udziałem ks. kard. Kazimierza Nycza w sanktuarium 29 grudnia o godz. 15.00.
15. Wizytę duszpasterską w parafii rozpoczniemy od ul. Melomanów, gdzie będziemy 2, 3 i 4 stycznia. Następnie będziemy kolędować przy ul. Bluszczańskiej od numeru 2 do 76. W tym roku nie nawiedzimy rodzin przy ulicach: Bluszczańska numery nieparzyste, Batalionu AK „Karpaty”, i Grupy AK „Krybar”. Przepraszamy.
16. Ukazał się kolejny numer gazety Siekierkowskiej – polecamy.
17. Drodzy Pielgrzymi i Parafianie w Święta Bożego Narodzenia błogosławieństwo i łaska Pana naszego Jezusa Chrystusa niech spłynie obficie na Was i Wasze Rodziny.