Uroczystość Bożego Narodzenia, 25 grudnia 2019 r.

1. Drodzy Parafianie,

a. mieszkańcy noclegowni przy ul. Polskiej i jej dyrektorka Anna Wiśniewska-Mucha dziękują Wam za okazaną przedświąteczną pomoc materialną.
b. Również Dyrektor Caritas Polska ks. Marcin Iżycki dziękuje naszej wspólnocie parafialnej za udział w programie charytatywnym „Rodzina Rodzinie”, który niesie pomoc rodzinom w Aleppo w Syrii.

2. Jutro Święto Św. Szczepana porządek Mszy świętych jak w niedzielę.
3. Święto Św. Jana, Apostoła i Ewangelisty w piątek, 27 grudnia, a w sobotę Świętych Młodzianków, męczenników.
4. Adoracja w intencji moralnej odnowy narodu polskiego i o błogosławione owoce beatyfikacji Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego w sobotę od g. 15.00, oraz Msza św. w tej intencji o g. 18.00.
5. Nabożeństwo „Wieczór z Maryją”, czas modlitwy, refleksji i śpiewu na cześć Bogarodzicy, w sobotę po Mszy św. wieczornej.
6. Święto Świętej Rodziny z Nazaretu w niedzielę, 29 grudnia.
7. Opłatek Domowego Kościoła Archidiecezji Warszawskiej z udziałem ks. kard. Kazimierza Nycza w sanktuarium 29 grudnia o godz. 15.00.
8. Wizytę duszpasterską w parafii rozpoczniemy od ul. Melomanów:

a. 2 stycznia będziemy kolędować w blokach 2 i 2a;
b. 3 stycznia pod numerami 4 i 6;
c. a 4 stycznia w 8 i 10.
d. Kolędę rozpoczynamy od poniedziałku do piątku o godz. 16.30, a w sobotę o godz. 15.00.
e. W następnych dniach przy ul. Bluszczańskiej od numeru 2 do 76.
f. W tym roku nie nawiedzimy rodzin przy ulicach: Bluszczańska numery nieparzyste, Batalionu AK „Karpaty”, i Grupy AK „Krybar”. Przepraszamy.

9. Drodzy Parafianie i Pielgrzymi, Przeżywając radość z Narodzenia Zbawiciela oraz wpatrując się w pokój i ciszę Betlejemskiej Groty, życzę Wam błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia. Niech Chrystus, Wcielone Słowo Boga, obdarza Was swoimi łaskami, niech wspiera i umacnia w podejmowaniu ważnych życiowych zadań i obowiązków oraz niech otacza swoją opieką w ostatnich dniach 2019 roku.