16 lutego 2020 r. – VI Niedziela Zwykła

1. Przygotowujemy się do beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. Spotkanie z cyklu „Myśląc z Wyszyńskim” pt. „Czas to miłość. Społeczna krucjata miłości” odbędzie się 20 lutego (czwartek), o godz. 18.00 w Domu Arcybiskupów Warszawskich przy ul. Miodowej 17/19.
2. Wspomnienie św. Piotra Damiano (1007-1072), biskupa i doktora Kościoła, w piątek, 21 lutego.
3. Spotkanie męskiej wspólnoty Wojowników Maryi, w piątek do godz. 18.00.
4. Święto Katedry św. Piotra Apostoła w sobotę, 22 lutego. Święto jest okazją do wyrażenia czci i podjęcia modlitwy w intencji jego następcy - papieża Franciszka.
5. Została rozpoczęta rekrutacja do pierwszej klasy Pijarskiej Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2020-2021. Od września planuje się otworzyć oddziały przedszkolne, tzw. klasy zerowe. Oznacza to, że w przyszłym roku nie będzie rekrutacji do klas pierwszych. Szczegółowe informacje i zasady rekrutacji są na stronie internetowej szkoły i w sekretariacie.
6. Przy szkole trwa budowa sali gimnastycznej. Będziemy wdzięczni za wsparcie tego dzieła przez wpłatę jednego procenta na Fundację Krąg Przyjaciół Dziecka. Ulotki z potrzebnymi danymi są wyłożone przy wyjściu z kościoła. Za każdą darowiznę na ten cel dziękujemy. Bóg zapłać!
7. Życzymy bezpiecznego i owocnego wypoczynku w drugim tygodniu ferii.