10 maja 2020 r. – V Niedziela Wielkanocna

1. W minioną niedzielę podczas celebracji patronalnego święta nasza Parafia otrzymała relikwie świętych: Św. Franciszka z Asyżu (1182-1226), Św. Antoniego Padewskiego (1195-1231) i Św. Klary z Asyżu 1194-1253). Bogu i ludziom niech będą dzięki!

a. Msza św. o godz. 11.00 będzie transmitowana na kanale Youtube
b. Msza św. w intencji przedszkolaków o godz. 16.00.
c. Spotkanie kandydatów do bierzmowania online o godz. 16.30.

3. Nabożeństwa majowe w niedziele i uroczystości odprawiamy o godz. 17.30, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00. Zachęcamy do indywidualnego i rodzinnego odmawiania Litanii loretańskiej i śpiewania pieśni maryjnych.
4. Msza św. z udziałem chorych jutro o godz. 11.00, ale bez udzielania sakramentu Namaszczenia Chorych. Sprawowanie tego sakramentu w stanie epidemii jest ograniczone do przypadków zagrożenia życia.
5. Wspomnienie NMP z Fatimy w środę, 13 maja.
6. Wspomnienie św. Macieja, Apostoła, w czwartek, 14 maja.
7. Uroczystość Św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski i warszawskiej Metropolii w sobotę, 16 maja.
8. W sobotę zapraszamy na modlitewne czuwanie:

Różaniec św. – g. 17.30,
Msza św. z V niedzieli wielkanocnej – godz. 18.00,
nabożeństwo majowe bez pośrednio po Mszy św.
adoracja Najświętszego Sakramentu,
Apel Jasnogórski – 21.00,
Msza św. ku czci Najświętszej Maryi.
Nie będzie całonocnego czuwania do godz. 5.00.

9. Msza św. w intencji dziękczynnej za życie i pontyfikat Św. Jana Pawła II będzie celebrowana w przyszłą niedziele o godz. 13.00.
10. Dziękujemy Parafianom i Pielgrzymom za ofiary złożone na tacę i przesyłane na konto parafii. Pomagają nam one pokrywać koszty bieżące funkcjonowania Parafii, jak również malowania kościoła i naprawy dachu. Bóg zapłać!