24 maja 2020 r. – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

a. Dzień Modlitwy za Kościół w Chinach
b. Msza św. o godz. 11.00 transmitowana na kanale Youtube

2. Nabożeństwa majowe w niedziele i uroczystości odprawiamy o godz. 17.30, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00. Zachęcamy do indywidualnego i rodzinnego odmawiania Litanii loretańskiej i śpiewania pieśni maryjnych.
3. Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego codziennie w połączeniu z nabożeństwem majowym.
4. Wspomnienie św. Filipa Neri, kapłana, we wtorek, 26 maja.
5. Rocznica śmierci Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego 28 maja.
6. Adoracja w intencji moralnej odnowy narodu polskiego i o liczne owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia w czwartek, 28 maja, od godz. 15.00, a Msza św. w tej intencji o godz. 18.00.
7. Dzień Modlitwy za Kościół w Chinach w czwartek.
8. Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej (1865-1939), wychowawczyni i opiekunki młodzieży, założycielki Zgromadzenia Sióstr Urszulanek w piątek, 29 maja.
9. Nabożeństwo ku czci NMP „Wieczór z Maryją” 30 maja w połączeniu z nabożeństwem majowym.
10. Informujemy, że zgodnie z aktualnym normami sanitarnymi w Mszach świętych i nabożeństwa może uczestniczyć w naszym kościele 70 osób. Zapraszamy!
11. Zmarła HALINA MARKIEWICZ, miała 84 lata, mieszkała przy ul. Nadrzecznej. Jej pogrzeb odbył się w piątek. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie….
12. Wszystkim Matkom z okazji zbliżającego się ich święta:

- dziękujemy za dar życia, trud włożony w pielęgnację i wychowanie dzieci,
- przepraszamy za nasze względem nich zaniedbania,
- oraz życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi Bożej Matki.