XXVII Niedziela zwykła – 4 października 2020 r.

a. Zmiana tajemnic różańcowych dzisiaj po Mszy św. o godz. 8.00.
b. Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św.
c. Msza św. przygotowująca dzieci i ich rodziców do I Spowiedzi i Komunii św. o godz. 16.00.
d. katecheza dla młodzieży, która w tym roku szkolnym rozpoczęła przygotowanie do bierzmowania o godz. 16.30.
e. Wypominki połączone z nabożeństwem różańcowym o godz. 17.15.
f. Msza św. za zmarłych poleconych wypominkami i o. Edwarda Szajora, z racji zbliżającej się rocznicy śmierci o godz. 18.00.

2. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy codziennie o godz. 17.15.
3. Różaniec św. z udziałem dzieci w Kaplicy Królowej Wyznawców od poniedziałku do czwartku o g. 16.00.
4. Zachęcamy do odmawiania różańca świętego. Osoby, które regularnie się modlą na różańcu zapraszamy do Róży Żywego Różańca. Zgłoszenia przyjmuje o. Proboszcz. W naszej parafii istnieją dwie Róże Rodziców i dwie niepełne Róże Różańcowe Kobiet.
5. Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej (1905-1938), dziewicy, jutro, 5 października.
6. W Dniu Kalasantyńskim zapraszamy społeczność pijarskiej szkoły na Mszę św. w kościele o godz. 18.00.
7. Wspomnienie NMP Różańcowej w środę.
8. Msza za śp. o. Edwarda Szajora, budowniczego kościoła i kolegium na Siekierkach w 22 rocznicę śmierci, w czwartek o godz. 18.00.
9. Spotkanie męskiej wspólnoty „Wojownicy Maryi”, w piątek, 9 października od godz. 18.00.
10. Doroczna pielgrzymka Kościelnej Służby Porządkowej „Totus Tuus” do naszego Sanktuarium w sobotę o godz. 11.30.
11. Spotkanie ministrantów w sobotę, 3 października o godz. 15.00 przed kolegium.
12. Spotkanie młodzieży, przygotowującej się drugi rok do bierzmowania w przyszłą niedzielę o godz. 16.30.
13. Kwesta na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia w przyszłą niedzielę.
14. Zbiórka ofiar do puszek dla migrantów poszkodowanych w pożarach na wyspie Lesbos dała kwotę 1.700PLN. Dziękujemy.
15. Fundacja BO WARTO zaprasza Panie na warsztaty pt.: „Szczęśliwe małżeństwo w trudnych czasach”. Spotkania poprowadzi Monika Trojanowska, autorka bloga „Nieperfekcyjna Rodzina”. Poruszy takie tematy jak: praca nad swym małżeństwem; wzajemne przebaczanie małżonków; prowadzenie z mężem rozmowy na trudne tematy, tzw. dialog małżeński. Spotkania w wybrane czwartki od 8 października do 19 listopada o godzinie 19.00 w siedzibie Fundacji. Informacje o zapisach dostępne są na plakacie i stronie Fundacji.