XXVIII Niedziela zwykła – 11 października 2020 r.

a. przeżywamy Dzień Papieski pod hasłem "Totus Tuus". Prowadzimy zbiórkę ofiar do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera zdolną młodzież, pochodzącą z uboższych rodzin. Za każdy datek – dziękujemy!
b. Msza św. z udziałem chorych o godz. 11.00.
c. katecheza dla młodzieży, która się przygotowuje do bierzmowania drugi rok o godz. 16.30.

2. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy codziennie o godz. 17.15.
3. Różaniec św. z udziałem dzieci w Kaplicy Królowej Wyznawców od poniedziałku do czwartku o godz. 16.00.
4. Zachęcamy do indywidualnego i rodzinnego odmawiania różańca świętego.
5. Dzień Edukacji Narodowej w środę. Wszystkim nauczycielom, pracownikom oświaty życzymy Bożego błogosławieństwa w pracy edukacyjnej, jak również w życiu osobistym i rodzinnym.
6. Ks. Kard. Kazimierz Nycz, Metropolita Warszawski, poświęci salę gimnastyczną w środę, celebrując najpierw Mszę św. o godz. 11.00.
7. Wspomnienie Św. Teresy z Avila, dziewicy, w czwartek.
8. W piątek, 16 października, wspomnienie:

a. św. Jadwigi Śląskiej,
b. Bł. Piotra Casani’ego, pijara, współpracownika Św. Józefa Kalasancjusza,
c. i Św. Gerarda Majella. Przez jego pośrednictwo będziemy się modlić w intencji matek w stanie błogosławionym o szczęśliwy poród oraz w intencji małżeństw, pragnących potomstwa, o dar rodzicielstwa.

9. Katecheza przed chrztem dziecka w piątek o godz. 19.00.
10. Spotkanie ministrantów w piątek, o godz. 13.00 w kolegium przy recepcji.
11. Wspomnienie Św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika w sobotę,
12. Czuwanie modlitewne przed trzecią niedzielę miesiąca w sobotę od godz. 17.15 do 22.15.
13. W przyszłą niedzielę:

a. liturgiczne święto Św. Łukasza Ewangelisty, Patrona Służby Zdrowia,
b. Dzień Misyjny i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego,
c. Msza św. z udziałem przedszkolaków o godz. 16.00,

14. Zmarłych krewnych i znajomych możemy polecić modlitwie Kościoła przez wypominki. Formularze są wyłożone na stoliku z prasą. Wypełnione kartki składamy w zakrystii lub w kancelarii parafii. W intencji zmarłych w listopadzie odmawiamy codziennie Różaniec św. i w piątki celebrujemy Mszę św. o g. 18.00, a w ciągu roku robimy to w pierwsze niedziele miesiąca.
15. Zmarła Barbara Puncewicz–Kimszal, l. 82, mieszkała przy ul. Baryckiej. Pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Powązkowskim. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…