XIX Niedziela zwykła – 18 października 2020 r.

1. Władze państwowe zakwalifikowały Warszawę do czerwonej strefy, dlatego wchodząc do kościoła mamy obowiązek:

a. zakrywać usta i nos,
b. dezynfekować dłonie,
c. zachować dystans tak, by jedna osoba przypadała na 7m2. Dziękujemy!

2. Komunię świętą przyjmujemy według osobistej decyzji. Jeden kapłan udziela Jej tylko do ust, a drugi tylko na rękę.
3. W dni powszednie poranna adoracja, jutrznia i Msza św. o godz. 7.30 będą celebrowane w kościele, a nie w Kaplicy Królowej Wyznawców.

a. liturgiczne święto Św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia,
b. Dzień Misyjny i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego. Swą modlitwą i ofiarami na tacę lub do skarbony wspieramy ewangelizacyjną misję Kościoła w różnych rejonach świata.
c. Msza św. z udziałem przedszkolaków o godz. 16.00.

5. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy codziennie o godz. 17.15.
6. Różaniec św. z udziałem dzieci w Kaplicy Królowej Wyznawców od poniedziałku do czwartku o godz. 16.00.
7. Zachęcamy do indywidualnego i rodzinnego odmawiania różańca świętego.
8. Wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszko, Patrona NSZZ „Solidarność” jutro, 19 X.
9. Wspomnienie św. Jana Kantego, patrona akademickich wykładowców we wtorek, 20 X.
10. Doroczne wspomnienie św. Jana Pawła II w czwartek, 22 X.
11. Zbiórka ministrancka w piątek o godz. 13.00 przy wejściu do szkoły.
12. Zmarłych krewnych i znajomych możemy polecić modlitwie Kościoła przez wypominki. Formularze są wyłożone na stoliku z prasą. Wypełnione kartki składamy w zakrystii lub w kancelarii parafii. dziękujemy za dołączone ofiary. W intencji zmarłych w listopadzie odmawiamy codziennie Różaniec św. i w piątki celebrujemy Mszę św. o g. 18.00, a w ciągu roku robimy to w pierwsze niedziele miesiąca.
13. Ukazał się 48 numer Gazety Siekierkowskiej. Polecamy!