II Niedziela po Narodzeniu Pańskim, 3 stycznia 2021 r.

1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Nadto z racji trzeciego dnia miesiąca adoracja w godz. 15.00 - 17.00 w Kaplicy Królowej Wyznawców.

3. Zmiana tajemnic różańcowych dzisiaj po Mszy św. o g. 8.00.

4. Różaniec św. z wypominkami dzisiaj o godz. 17.30.

5. Uroczystość Trzech Króli i Misyjny Dzień Dzieci w środę. Msze św. z obrzędem błogosławienia kadzidła i kredy jak w niedzielę. Zachęcamy, aby na drzwiach swych domów napisać kredą litery C + M + B i rok 2021. Jest to akt publicznego i trwałego wyznania wiary. Taca w tym dniu jest przeznaczona na misje.

6. Modlitwa w intencji powołań do stanu kapłańskiego i zakonnego w czwartek 7 stycznia.

7. Drodzy Parafianie, w minionych latach, gdy wizyta duszpasterstwa odbywała się w tradycyjnej formie, wtedy Msze św. w intencji nawiedzanych rodzin celebrowaliśmy o godz. 7.30. W tym roku, gdy nawiedzenie Waszych domów i mieszkań z powodu pandemii jest niemożliwe, zapraszamy Was na Mszę św. o godz. 18.00. Będziemy się prosić Boga w Trójcy Jedynego, aby Wam błogosławił w rozpoczynającym się roku 2021. Po liturgii będziecie mogli wziąć wodę święconą i modlitwę, aby w gronie rodziny przeprowadzić obrzęd poświęcenia Waszego domu czy mieszkania. W celu zapewnienia sanitarnego bezpieczeństwa w tym tygodniu zapraszamy przedstawicieli rodzin z następujących ulic:
4.01. poniedziałek Melomanów 6, 8 i 10
5.01. wtorekBluszczańska numery nieparzyste od 1 do 67
7.01. czwartekBluszczańska numery nieparzyste do 69 do 75
8.01. piątekBluszczańska numery parzyste od 4 do 40
9.01. sobotaBluszczańska numery parzyste od 48 do 72

Cały plan celebracji według ulic jest umieszczony na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii. Osoby, które z powodu wieku, choroby lub innych przyczyn, nie będą mogły uczestniczyć w liturgii, zachęcamy do duchowej łączności.