30 maja 2021 r. – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

a. Uroczystość Trójcy Przenajświętszej i zakończenie okresu komunii wielkanocnej.
b. Msza św. o godz. 11.00 z udziałem tylko dzieci, które mają Rocznicę I Komunii świętej i ich najbliższej rodziny. Pozostałych wiernych zapraszamy na Liturgię o innej godzinie. Przepraszamy za utrudnienie!
c. Nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
d. Muzyczna medytacja misyjna z Maryją po Mszy o godz. 18.00. Usłyszymy utwory barokowe pochodzące z Ameryki Łacińskiej poświęcone Matce Bożej, a także świadectwa osób związanych z Werbistowskim Wolontariatem Misyjnym. Wystąpią: „Chór Królowej”, Sławomir Kuczek, organy, Adrian Wyparło i Małgorzata Trzaskalik-Wyrwa – flety proste, Miłka Wyrwa, instrumenty perkusyjne, a Małgorzata Wałaszek – prowadzenie. Zapraszamy!

2. Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny i zakończenie nabożeństwa majowych jutro.
3. Wspomnienie św. Justyna, męczennika i Międzynarodowy Dzień Dziecka we wtorek.
4. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa (czerwcowe) w niedziele i uroczystości będziemy odprawiać o godz. 17.30, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00. Uczestnicząc w nich, wynagradzamy Panu Bogu za grzechy nasze i bliźnich. Zachęcamy do indywidualnego bądź rodzinnego odmawiania Litanii.
5. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało) w czwartek.

a. Główna Msza św. o godz. 11.00, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu z odśpiewaniem Te Deum.
b. Koronka do Bożego Miłosierdzia w kościele o godz. 15.00 i adoracja do godz. 18.00.
c. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30
d. Msza św. w intencjach złożonych podczas adoracji o godz. 18.00.
e. Z powodu pandemii nie będzie eucharystycznej procesji.

6. Do chorych udamy się w pierwszy piątek miesiąca od g. 9.30.
7. Katecheza przed chrztem dziecka dla rodziców i chrzestnych w piątek o godz. 19.00 w kolegium.
8. Nabożeństwo ku czci Maryi Niepokalanej w pierwszą sobotę miesiąca o godz. 17.15.
9. Wczoraj w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie 26 diakonów przyjęło święcenia prezbiteratu. Dwóch z nich, ks. Łukasz Dańczakks. Mateusz Mickiewicz, odprawi Mszę św. prymicyjną w naszym sanktuarium w sobotę 5 czerwca o godz. 18.00. Zapraszamy!
10. Ukazał się 55 numer Gazety Siekierkowskiej. Polecamy.
11. Zmarła WANDA LUBA, lat. 88, mieszkała przy ul. Ananasowej. Jej pogrzeb już się odbył 26 maja w parafii w Kiczkach. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…