13 czerwca 2021 r. – XI Niedziela zwykła

a. Msze św. o godz. 11.00 i 13.00 z udziałem dzieci, które mają Rocznicę I Komunii świętej i ich rodzin. Pozostałych wiernych zapraszamy na Liturgię o innej godzinie. Przepraszamy za utrudnienie!
b. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30.

2. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa (czerwcowe) w niedziele i uroczystości o godz. 17.30, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00. Zachęcamy do indywidualnego bądź rodzinnego odmawiania Litanii.
3. Wspomnienie Bł. Michała Kozala, biskupa męczennika z Dachau jutro, 14 czerwca.
4. Wspomnienie św. Brata Alberta, którego relikwie mamy w kaplicy NMP Królowej Wyznawców, w czwartek 17 czerwca.
5. Katecheza przed chrztem dziecka dla rodziców i chrzestnych w piątek, 18 czerwca, o g. 19.00
6. Modlitewne czuwanie: Różaniec św. o g. 17.30, Msza św. o godz. 18.00, nabożeństwo czerwcowe bez pośrednio po Mszy św., adoracja Najświętszego Sakramentu, Apel Jasnogórski o godz. 21.00, i bezpośrednio po nim Msza św. ku czci Najświętszej Maryi w sobotę 19 czerwca. Zapraszamy.
7. Fundacja BO WARTO razem ze Spółdzielnią Budowlano-Mieszkaniową SAM-81 zapraszają na „7. CZERWCÓWKĘ pod KOPCEM” – czyli siekierkowski piknik rodzinny, który odbędzie się w niedzielę 20 czerwca w godz. 15.00 – 18.00 na terenie u zbiegu ulic Grupy AK Północ i Wojskowej Służby Kobiet.
W programie sportowe i kulturalne atrakcje, niespodzianki i konkursy z nagrodami. Więcej szczegółów na plakatach, ulotkach organizatorów, którzy zapraszają i liczą na integrację i dobrą pogodę.