II Niedziela po Bożym Narodzeniu – 2 stycznia 2022 r.

a. zmiana tajemnic Różańcowych dla Róż Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 8.00.
b. adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św.
c. Msza św. z udziałem Rodzin Domowego Kościoła Archidiecezji Warszawskiej pod przewodnictwem JE. Ks. Kard. Kazimierza Nycza o godz. 15.30.
d. Różaniec św. z wypominkami o godz. 17.30.

2. Wspomnienie Najświętszego Imienia Jezusa jutro, 3 stycznia.
3. Adoracja z racji trzeciego dnia miesiąca w godz. 15.00 - 17.00 w Kaplicy Królowej Wyznawców i Msza św. w intencjach trwających na modlitwie o godz. 18.00.
4. Uroczystość Trzech Króli i Misyjny Dzień Dzieci w czwartek. Msze św. według porządku niedzielnego z obrzędem błogosławienia kadzidła i kredy. Zachęcamy, aby na drzwiach swych mieszkań napisać kredą litery C + M + B i rok 2022. Jest to akt publicznego i trwałego wyznania wiary. Taca w tym dniu jest przeznaczona na misje.
5. Tego dnia zachęcamy także do udziału w Orszaku Trzech Króli 2022, który rozpocznie się w Warszawie na Placu Zamkowym o godz. 12.00. Z uwagi na trwająca pandemię Orszak odbędzie się w formie pomniejszonej. Do wspólnego świętowania można się dołączyć również online i wziąć udział w Orszakowym Challengu Kolędowym czy Spacerze Orszakowym. Wszystkie informacje zamieszczone są na stronie www.orszak.org
6. Pierwszy piątek miesiąca 7 stycznia;

a. Chorych nawiedzimy z posługą sakramentalną po godz. 9.30.
b. Modlitewne czuwanie Grupy Świętej Faustyny od godz. 21.00.

7. W przyszłą niedzielę, 9 stycznia:

a. Święto Chrztu Pańskiego,
b. zakończenie liturgicznego okresu Bożego Narodzenia
c. i spotkanie kandydatów do bierzmowania II rok przygotowania o godz. 16.30.

8. Wizyta duszpasterska w parafii:

a. Udajemy się z modlitwą i błogosławieństwem do rodzin, które złożyły zaproszenie.
b. W intencji rodzin celebrujemy Mszę św. w dni powszednie o g. 7.30 w Kaplicy NMP Królowej Wyznawców.
c. Wizytę rozpoczynamy o g. 16.30, zachowując sanitarne zasady.
d. Plan kolędy:

7 stycznia (piątek) – ulice: Korzenna, Spiralna, Kobylańska, Antoniewska, Wolicka, Polska, Gąsocińska, Gwintowa, Gościniec i Koszykarska.
8 stycznia (sobota) – ulice: Melomanów, Kątna i Nadrzeczna.
10 stycznia (poniedziałek) – ulice: Ananasowa, Cytrynowa, Figowa, Daktylowa i Żenczykowskiego.
11 stycznia (wtorek) – ulice: Ponikowskiego, Dyżewskiego, Ku Wiśle, Niewielka, Grupa AK „Jeleń”, Cetysówny, Grupy AK „Krybar” i Batalionu AK „Karpaty”,
12 stycznia (środa) – ulice: Siekierkowska, Rodzynkowa, Bartycka, Pod Kopcem i Grupy AK „Północ”,
13 stycznia (czwartek) – ulica Bluszczańska.

9. W związku z niższym limitem obłożenia także w obiektach sakralnych – do 30%, prosimy, aby mieć przy sobie w razie kontroli covidowy certyfikat. Dziękujemy!