I Niedziela zwykła - Święto Chrztu Pańskiego– 9 stycznia 2022 r.

a. Święto Chrztu Pańskiego,
b. zakończenie liturgicznego okresu Bożego Narodzenia
c. spotkanie kandydatów do bierzmowania II rok przygotowania o godz. 16.30.
d. spotkanie młodych aspirujących do Stowarzyszenia Katolickiego Młodzieży o godz. 19.00 w kościele.

2. Msza św. z udziałem chorych we wtorek o godz. 11.00.
3. III spotkanie synodalne w parafii w piątek, 14 stycznia. Najpierw Msza św. o godz. 18.00, a po niej spotkanie w sali. Przedmiotem debaty będzie trzecie pytanie synodalne – Zabieranie głosu. Wszyscy są zaproszeni do mówienia z odwagą i parezją, to znaczy łącząc wolność, prawdę i miłość. Co umożliwia lub utrudnia odważne, szczere i odpowiedzialne wypowiadanie się w naszym Kościele lokalnym i w społeczeństwie? Kiedy i jak udaje nam się powiedzieć to, co jest dla nas ważne? Jak funkcjonują relacje z systemem medialnym (nie tylko z mediami katolickimi)? Kto przemawia w imieniu wspólnoty chrześcijańskiej i jak jest on wybierany?
4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania I rok przygotowania w sobotę o godz. 16.30.
5. Czuwanie modlitewne „Pod Płaszczem Maryi” przed III niedzielą miesiąca w sobotę w godz. 17.30-22.00.
6. Msza św. z udziałem przedszkolaków, 16 stycznia o godz. 16.00, a po niej koncert kolęd w wykonaniu dzieci z Piccolo Coro Calasanziano.
7. Kontynuujemy wizytę duszpasterską w parafii:

a. Udajemy się z modlitwą i błogosławieństwem do rodzin, które w grudniu złożyły lub przesłały zaproszenie.
b. W intencji tych rodzin celebrujemy Mszę św. w dniu kolędy o g. 7.30 w Kaplicy NMP Królowej Wyznawców.
c. Wizytę rozpoczynamy o g. 16.30, zachowując sanitarne zasady.
d. Plan kolędy:

10 stycznia (poniedziałek) – ulice: Ananasowa, Cytrynowa, Figowa, Daktylowa i Żenczykowskiego.
11 stycznia (wtorek) – ulice: Ponikowskiego, Dyżewskiego, Ku Wiśle, Niewielka, Grupa AK „Jeleń”, Cetysówny, Grupy AK „Krybar” i Batalionu AK „Karpaty”,
12 stycznia (środa) – ulice: Siekierkowska, Rodzynkowa, Bartycka, Pod Kopcem i Grupy AK „Północ”,
13 stycznia (czwartek) - ulica Bluszczańska.

8. W związku z niższym limitem obłożenia w obiektach sakralnych do 30% niezaszczepionych, prosimy, aby mieć przy sobie covidowy certyfikat, w razie kontroli. Dziękujemy!