II Niedziela zwykła - 16 stycznia 2022 r.

1. Msza św. z udziałem przedszkolaków dzisiaj o godz. 16.00, a po niej koncert kolęd w wykonaniu dzieci z Piccolo Coro Calasanziano pod dyrekcją p. Małgorzaty Trzaskalik-Wyrwy.
2. W Kościele katolickim w Polsce jutro XXV Dzień Judaizmu pod hasłem: Moje myśli nie są myślami waszymi (Iz 55,8). Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
3. Rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon we wtorek, 18 stycznia. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
4. Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa, w środę, 19 stycznia.
5. Wspomnienie św. Sebastiana, męczennika, w czwartek.
6. Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy, w piątek, 21 stycznia.
7. Dzień Babci również w piątek, a Dzień Dziadka w sobotę. Seniorom i Solenizantom tego tygodnia życzmy Bożego błogosławieństwa, zwłaszcza zdrowia fizycznego i duchowego.
8. Niedziela Słowa Bożego za tydzień, 23 stycznia.
9. 9. rocznica śmierci Kardynała Józefa Glempa Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego Prymasa Polski w przyszłą niedzielę. Z tej racji, w bazylice archikatedralnej Świętego Jana Chrzciciela w Warszawie, zostanie odprawiona Msza Święta 23 stycznia o godz. 19.00.
10. Msza św. z udziałem dzieci, które przygotowują się do I Spowiedzi i Komunii św. w przyszłą niedzielę o godz. 16.00.
11. Uzupełnienie wizyty duszpasterskiej w parafii jutro, 17 stycznia, na wszystkich ulicach parafii.

a. W intencji tych rodzin będzie celebrowana Msza św. jutro o godz. 7.30 w Kaplicy NMP Królowej Wyznawców.
b. Udamy się z modlitwą i błogosławieństwem do rodzin, które złożyły lub przesłały zaproszenie.
c. Wizytę rozpoczynamy o g. 16.30, zachowując sanitarne zasady.

12. W związku z niższym limitem obłożenia w obiektach sakralnych do 30% niezaszczepionych, prosimy, aby mieć przy sobie covidowy certyfikat, w razie kontroli. Dziękujemy!