III Niedziela zwykła - 23 stycznia 2022 r.

a. Niedziela Słowa Bożego.
b. Msza św. z udziałem dzieci, które przygotowują się do I Spowiedzi i Komunii św. o godz. 16.00.
c. 9. rocznica śmierci Kardynała Józefa Glempa, Metropolity Warszawskiego. Z tej racji Msza Święta w bazylice archikatedralnej w Warszawie o godz. 19.00.

2. Wspomnienie Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, jutro.
3. Święto Nawrócenia Świętego Pawła, Apostoła Narodów i zakończenie Tygodnia Modlitwy o Jedność Chrześcijan pojutrze, 25 stycznia.
4. Wspomnienie Świętych Tymoteusza i Tytusa, Biskupów, w środę.
5. XXII Dzień Islamu w Kościele Katolickim w Polsce również w środę. Tegoroczne hasło brzmi: "Chrześcijanie i muzułmanie: świadkami nadziei”.
6. Audycja organowa studentów z Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie w naszym kościele w czwartek, 27 stycznia, o godz. 19.00. Zapraszamy!
7. Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła w piątek.
8. Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji moralnej odnowy narodu polskiego za wstawiennictwem Bł. Stefana Wyszyńskiego w piątek od g. 15.00 i Msza św. o g. 18.00.
9. Nabożeństwo „Wieczór z Maryją” w sobotę, 29 stycznia, po Mszy św. o godz. 18.00.
10. Rekolekcje „Kana” dla małżonków prowadzone przez wspólnotę Przymierze Miłosierdzia w tutejszym sanktuarium w sobotę i niedzielę, 29 i 30 stycznia. Szczegóły na plakacie. Zapraszamy!
11. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w parafii. Parafianom, którzy nas zaprosili dziękujemy za wspólną modlitwę i rozmowę, a także za złożoną ofiarę. Wasze domy i mieszkania niech będą miejscem miłości, radości i pokoju.