IV Niedziela zwykła - 30 stycznia 2022 r.

a. zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 8.00,
b. Koncert „Kolęda płynie z wysokości” Zespołu „Con Forza” i Przyjaciele o godz. 18.45. Zapraszamy!
c. W sanktuarium trwają rekolekcje „Kana” dla małżonków prowadzone przez wspólnotę Przymierze Miłosierdzia. Za utrudnienie w parkowaniu przepraszamy.

2. Wspomnienie Św. Jana Bosko (1815-1888), kapłana, jutro.
3. Święto Ofiarowania Pańskiego, w środę, 2 lutego. Msze św. z obrzędem poświęcenia gromnic w kościele o godz. 7.30, 15.00 i 18.00.
4. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego w środę. To dzień modlitw w intencji braci i sióstr różnych instytutów życia konsekrowanego, stowarzyszeń życia apostolskiego, instytutów świeckich oraz konsekrowanych dziewic i wdów. Ofiary na tacę w tym dniu będą przeznaczone na wsparcie zakonów klauzurowych.
5. Wspomnienie Świętego Błażeja, biskup, orędownika w chorobach gardła w czwartek, 3 lutego.
6. Adoracja Najświętszego Sakramentu, z racji trzeciego dnia miesiąca, w czwartek, od godz. 15.00 w Kaplicy NMP Królowej Wyznawców, a o godz. 18.00 Msza św. w intencjach pielgrzymów.
7. Chorych i starszych nawiedzimy z posługą sakramentalną w piątek od godz. 9.00.
8. Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka w piątek o godz. 19.00.
9. Modlitwa wspólnoty „Misja św. Faustyny” w piątek od godz. 21.00
10. Wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy, w sobotę.
11. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej pierwszą sobotę miesiąca o g. 17.15.
12. W przyszłą niedzielę:

a. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św.,
b. Różaniec św. i Msza święta w intencji zmarłych poleconych w wypominkach od g. 17.30.

13. Ukazał się kolejny numer Gazety Siekierkowskiej. Polecamy!
14. W minionym tygodniu w wieku 60 lat zmarł BOGUSŁAW JANOWSKI, mieszkał przy ul. Gościniec. Jego pogrzeb już się odbył. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…
15. Rozpoczęły się ferie. Dzieciom, młodzieży i wszystkim korzystającym z urlopu życzymy owocnego i bezpiecznego wypoczynku..