V Niedziela zwykła - 6 lutego 2022 r.

1. Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu.
2. Różaniec św. w intencji zmarłych poleconych w wypominkach dzisiaj o godz. 17.30, a następnie Msza święta.
3. Wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy, w czwartek, 10 lutego.
4. Wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i 29 Światowy Dzień Chorego w piątek. Jego hasłem są słowa zaczerpnięte z Ewangelii św. Mateusza: „Jeden jest wasz Nauczyciel, a wy wszyscy braćmi jesteście” (Mt 23, 8b). Zachęcamy do zapoznania się z okolicznościowym orędziem Ojca Świętego Franciszka.
5. Msza Święta z obrzędem namaszczenia Chorych udziałem chorych w tym dniu o godz. 11.00.
6. Dzieciom, młodzieży i wszystkim korzystającym z dobrodziejstwa ferii życzymy owocnego i bezpiecznego wypoczynku.