VII Niedziela zwykła - 20 lutego 2022 r.

a. Msza św. z udziałem przedszkolaków, o godz. 16.00,
b. katecheza dla kandydatów do bierzmowania – Rok II przygotowania o g. 16.30.

2. Wspomnienie św. Piotra Damiani (1007-1072), biskupa i doktora Kościoła, jutro.
3. Wspomnienie Katedry św. Piotra Apostoła we wtorek, 22 lutego.
4. Spotkanie z cyklu "Duchowość dla Warszawy" na temat „Eucharystia dla (nie) wtajemniczonych. Po co chodzimy na Mszę świętą?” w czwartek, 24 lutego, o godz. 19:00 w auli Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi. (dawna Centralna Biblioteka Rolnicza, ul. Krakowskie Przedmieście 66). Wstęp wolny.
5. Wspomnienie Św. Pauli Montal, Dziewicy, założycielki zgromadzenia sióstr pijarek w sobotę, 26 lutego.
6. Katecheza dla kandydatów do bierzmowania – Rok I przygotowania w sobotę o g. 16.30.
7. Nabożeństwo „Wieczór z Maryją” w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy!
8. W przyszłą niedzielę, 27 lutego:

a. Rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Trzeźwość Narodu pod hasłem: „Posłani w pokoju Chrystusa, budujmy trzeźwą i wolną Polskę”.
b. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 8.00,
c. Msza św. z udziałem dzieci, które się przygotowują do Spowiedzi i Komunii Świętej o godz. 16.00.
d. kwesta na rzecz Parafian, którzy doświadczają biedy po Mszy świętej.

9. Polecamy Gościa Niedzielnego z Biblią Audio na płycie CD.