22 maja 2022 r. – VI Niedziela Wielkanocna

a. Msza św. z udziałem przedszkolaków o godz. 16.00.
b. Nabożeństwo majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny o godz. 17.30. W dni powszednie odprawiamy je po Mszy św. o godz. 18.00.

2. Msze święte w ramach Białego Tygodnia, dzisiaj o godz. 11.00, a od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00.
3. Dni Modlitw o urodzaje w poniedziałek, wtorek i środę.
4. Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych i Dzień modlitw za Kościół w Chinach we wtorek.
5. Msza święta w intencji ósmoklasistów o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży we wtorek o godz. 7.30 w kościele.
6. Posiedzenie Parafialnej Rady Duszpasterskiej we wtorek o godz. 19.00.
7. Wspomnienie św. Filipa Neri, kapłana, w czwartek, 26 maja
8. Dzień Matki również w czwartek. Naszym matkom, żyjącym i zmarłych, okażmy wdzięczność także przez modlitwę.
9. Wspomnienie św. Pawła VI, papieża, w piątek.
10. Rozpoczęcie nowenny do Ducha Świętego w piątek.
11. Wspomnienie bł. Stefana Wyszyńskiego, biskupa, w sobotę, 28 maja. W archikatedrze warszawskiej uroczysta Msza Święta o godz. 19.00.
12. Święcenia kapłańskie trzynastu diakonów z Metropolitalnego Seminarium i Misyjnego Seminarium Redemptoris Mater w sobotę, o godz. 10.00, w Świątyni Opatrzności Bożej.
13. Uroczystość Pierwszej Komunii św. ostatniej grupy dzieci w sobotę o godz. 11.00.
14. Nabożeństwo „Wieczór z Maryją” w połączeniu z nabożeństwem majowym w sobotę.
15. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
16. Camino z Pijarami. Polska Prowincja Zakonu Pijarów organizuje pieszą pielgrzymkę z młodzieżą hiszpańską i węgierską do Santiago de Compostela w dniach 28 lipca 8 sierpnia br. Szczegóły w gablocie i na stronie internetowej parafii w ramach niniejszych ogłoszeń.