3 lipca 2022 r. – XIV Niedziela zwykła

a. adoracja Najświętszego Sakramentu, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy św., a dla upamiętnienia pierwszego objawienia się Maryi na Siekierkach adoracja w Kaplicy w godz. 15.00-17.00.
b. różaniec św. w intencji zmarłych poleconych w wypominkach o godz. 17.30, a Msza św. w ich intencji o godz. 18.00.

2. Wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, w środę. Jest patronką dzieł misyjnych w Polsce.
3. W pierwszy czwartek miesiąca będziemy się modlić o święte powołania zakonne, kapłańskie i misyjne.
4. Wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana, w piątek.
5. Koncerty muzyki organowej w Archikatedrze św. Jana będą się odbywać od 3 lipca do 18 września w każdą niedzielę o 16.00. W tym roku wystąpi czołówka organistów z całej Europy.
6. Zachęcamy do udziału w sierpniowych pielgrzymkach pieszych na Jasną Górę:

a. 31 Niepełnosprawnych, organizowanej przez Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych, która wyruszy 5 sierpnia z kościoła św. Józefa na Kole.
b. Akademickiej, która wyruszy 5 sierpnia, z kościoła św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu.
c. 311 Warszawskiej, organizowanej przez ojców paulinów przy ul. Długiej, która wyrusza 6 sierpnia, pod hasłem: Stworzył i posłał ich.

7. Ponawiamy prośbę, że sześcioosobowa rodzina z Ukrainy szuka mieszkania do wynajęcia. Jeśli ktoś z Parafian wie o takiej możliwości, to prosimy o informację.
8. Polecamy prasę katolicką, która pomaga pogłębić i poszerzyć wiedzy o Bogu i Kościele oraz kolejny numer Gazety Siekierkowskiej.
9. Zmarł Mariusz Uziębło, l. 64. Mieszkał przy ul. Bluszczańskiej. Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w naszym kościele jutro o godz. 10.00. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie!
10. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy i wakacje życzymy bezpiecznego i ubogacającego wypoczynku.