4 września 2022 r. – XXIII Niedziela zwykła

1. List Pasterski Konferencji Episkopatu Polski przed XII Tygodniem Wychowania.
2. Adoracja z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy świętej.
3. Msza św. z udziałem przedszkolaków dzisiaj o godz. 16.00.
4. Różaniec święty z wypominkami dzisiaj o godz. 17.30.
5. Wspomnienie Św. Teresy z Kalkuty jutro.
6. Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w czwartek, 8 września.
7. Ministrantów posługujących w naszej parafii oraz chłopców od III klasy szkoły podstawowej zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 10.00. Zbiórka przy portierni.
8. Msza św. z udziałem chorych w niedzielę 11 września o godz. 11.00.
9. Uroczysta Inauguracja Roku Szkolnego i uczczenie 25 rocznicy ustanowienia Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży odbędzie się w przyszłą niedzielę, 11 września. Mszy świętej o godz. 13.00 będzie przewodniczył ks. bp Piotr Jarecki, a kaznodzieją będzie ks. prof. Marian Kowalczyk SAC. Wszechmogącemu Bogu Wyrazimy wdzięczność śpiewając hymn „Ciebie Boga wysławiamy” (Te Deum) oraz zawierzymy Matce Bożej kolejny rok posługiwania na polu edukacji. Zapraszamy do udziału.
10. Pierwsze spotkanie przygotowujące dzieci do Spowiedzi i Komunii świętej odbędzie się 18 września o godz. 16.00.
11. Katecheza przygotowująca młodzież do sakramentu bierzmowania II rok, w sobotę, 10 września, o godz. 16.30. Przygotowanie kontynuuje o. Dawid,
12. Pierwsze spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców 2 października o godz. 16.00. Przygotowanie poprowadzi o. Rafał Petkowicz.
13. Parafia organizuje rowerową pielgrzymkę do Sanktuarium św. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii. Zapraszamy na nią osoby pełnoletnie, a młodsze z prawnym opiekunem. Odbędzie się ona w sobotę, 17 września br. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 8.30. Po dotarciu do celu będzie celebrowana Msza Święta przy grobie Świętego, zwiedzenie tamtejszego muzeum i posiłek. Obowiązują zapisy. Będą prowadzone do 14 września br. Kontakt do osób odpowiedzialnych za wyjazd: 607 867 315 oraz 606 100 783.
14. Zmarła WANDA ZBUCKA, l. 81. Mieszkała przy ul. Bartyckiej. Pogrzebowa Msza św. będzie celebrowana w naszym kościele 6 września o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…
15. Polecamy Małego Gościa Niedzielnego artykułami o sanktuarium i pijarskiej szkole.