II Niedziela Adwentu – 4 grudnia 2022 r.

a. Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św.
b. Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Datek na ten cel można złożyć do skarbony za ławkami. Dziękujemy!
c. Msza św. z udziałem przedszkolaków o godz. 16.00.
d. Różaniec św. za zmarłych, poleconych wypominkami w o g. 17.30, a Msza św. o godz. 18.00.

2. Msze św. ku czci Matki Bożej – Roraty w dni powszednie Adwentu o godz. 7.00. Zapraszamy!
3. Wspomnienie św. Mikołaja, biskupa Listry, we wtorek.
4. Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa Mediolanu, doktora Kościoła, 7 grudnia.
5. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP w środę, 8 grudnia. Msza św. o godz. 12.00, w Godzinie Łaski, będzie połączona z odnowieniem aktu zawierzenia się Jezusowi przez Niepokalaną
6. Modlitwa wspólnoty Wojowników Maryi w piątek od godz. 19.00.
7. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
8. Święto Karty Ruchu duchowości małżeńskiej Equipes Notre Dame, w sobotę od godz. 15.00. Na tę Mszę zapraszamy małżonków spoza Ruchu, którzy chcieliby wspólnie przeżyć Eucharystię i dowiedzieć się czegoś o formacji w tymże Ruchu.
9. W niedzielę 11 grudnia:

a. Msza św. z udziałem chorych o godz. 11.00.
b. Msza św. z udziałem dzieci, które przygotowują się do Spowiedzi i Komunii św. o g. 16.00.
c. Katecheza dla kandydatów do bierzmowania - Rok I przygotowania, o godz. 16.30.

10. Kaplica Królowej Wyznawców na miejscu objawień, z powodu prac usprawniających jej ogrzewanie, jest nieczynna do odwołania. Przepraszamy! Będziemy wdzięczni wszystkim, którzy finansowo wspomogą to przedsięwzięcie. Ofiarę można wpłacić na konto parafii lub przekazać w zakrystii bądź kancelarii.
11. Drodzy Parafianie, przygotowujemy się do wizyty duszpasterskiej w styczniu 2023 roku. Z modlitwą i błogosławieństwem udamy się do tych rodzin, które o to poproszą. Zaproszenie możecie przekazać, wypełniając kartkę wyłożoną na stoliku przy zakrystii lub drogą mailową z podaniem swojego imienia i nazwiska, dokładnego adresu, maila i numeru telefonu. Prosimy, abyście swych sąsiadów i znajomych poinformowali o takiej możliwości. Możecie im przekazać formularz zgłoszeniowy, który jest przygotowany w kopercie.
Zgłoszenia przyjmujemy do 23 grudnia br. Po weryfikacji ogłosimy plan kolędy. Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Parafia NMP Królowej Wyznawców w Warszawie, której reprezentantem jest proboszcz o. Tadeusz Suślik.
12. Nasza parafia ponownie włącza się w akcję „Paczuszka dla maluszka", którą prowadzi Fundacja Małych Stópek. W środę stanie choinka z papierowymi bombkami, na których są wszystkie informacje. Zbiórka darów dla domu samotnej matki będzie trwać do 18 grudnia.
12. Panie z Parafialnej Caritas rozprowadzają świece na stół wigilijny i opłatki. /Błogosławieństwo opłatków/