V Niedziela zwykła - 5 lutego 2023 r.

a. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej,
b. Msza św. z udziałem dzieci, które się przygotowują do I Spowiedzi i Komunii św. o godz. 16.00.
c. Spotkanie kandydatów do bierzmowania – I rok przygotowania - o godz. 16.30,
d. Różaniec św. i Msza święta w intencji zmarłych poleconych w wypominkach o g. 17.30

2. Wspomnienie św. Pawła Miki i jego 25 Towarzyszy, japońskich męczenników, jutro.
3. Posiedzenie Rady Sanktuarium jutro o godz. 19.00.
4. Wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy, w piątek, 10 lutego.
5. Wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i 31 Światowy Dzień Chorego w sobotę, 11 lutego. Hasłem papieskiego orędzia na ten Dzień są słowa „Miej o nim staranie”. Współczucie jako synodalna realizacja uzdrowienia. Zachęcamy, by się zapoznać z tym dokumentem. Msza Święta z obrzędem namaszczenia Chorych w tym dniu o godz. 11.00.
6. Msza św. z udziałem przedszkolaków w przyszłą niedzielę o godz. 16.00.
7. Dom Kultury „Dorożkarnia” zaprasza na szkolenie z kompetencji cyfrowych w ramach, którego będzie mowa o tym jak bezpiecznie się poruszać w sieci. Odbędzie się ono we wtorek, 7 lutego, godz. 12.00.
8. Wspólnota Przymierze Miłosierdzia organizuje rekolekcje dla kobiet - Perłowy Kongres dla Kobiet. Przez dwa dni, 11 i 12 lutego br., w kościele Wniebowstąpienia Pańskiego (ul. KEN 101), będą się starać odpowiedzieć na pytanie, które zmartwychwstały Jezus zadał Marii Magdalenie „Niewiasto, kogo szukasz"? Więcej informacji na plakacie i facebooku Wspólnoty.
9. Ośmielamy się prosić o przekazanie 1% należnego podatku na rzecz Fundacji Krąg Przyjaciół Dziecka. Zebrane środki pomogą realizować zadania statutowe, w tym: - dalszą budowę szkoły, - edukację, - leczenie i rehabilitację, - pomoc dla dzieci w trudnych sytuacjach losowych, - świetlice środowiskowe prowadzone przez pijarów w Polsce.