VI Niedziela zwykła - 12 lutego 2023 r.

1. Msza św. z udziałem przedszkolaków dzisiaj o godz. 16.00.
2. Modlitwa w intencji Ojczyzny animowana przez wspólnotę „Odrodzenie” 13 lutego od godz. 14.00
3. Wspomnienie świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy, oraz Św. Walentego, patrona zakochanych, 14 lutego.
4. Wspomnienie Bł. Michała Sopoćki, kapłana, 15 lutego.
5. Czuwanie modlitewne „Pod płaszczem Maryi” w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00.
6. W związku z tragicznym trzęsieniem ziemi, jakie nawiedziło w ostatnim czasie Turcję i Syrię, odpowiadając na apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, arcybiskup warszawski Ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz podjął decyzję, aby dzisiaj, 12 lutego, we wszystkich kościołach naszej archidiecezji, po każdej Mszy świętej zorganizować zbiórkę do puszek dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi. Swój dar możecie złożyć do skarbony za ławkami lub przekazać paniom z Parafialnej Caritas. Dziękujemy!
7. Rozpoczęły się ferie zimowe. Dzieciom, młodzieży i wszystkim korzystającym z urlopu życzymy bezpiecznego i owocnego wypoczynku.
8. Zmarła WIESŁAWA SZUCKA, lat 90, mieszkała przy ul. Gościniec. Jej pogrzeb w naszym kościele w środę, 15 lutego, o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…