VIII Niedziela zwykła - 26 lutego 2023 r.

a. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 8.00.
b. Gorzkie Żale o godz. 17.15.
c. W związku z rocznicą wybuchu wojny w Ukrainie i odpowiadając na apel Przewodniczącego KEP, arcybiskup warszawski kardynał Kazimierz Nycz podjął decyzję, aby dzisiaj po każdej Mszy Świętej, zorganizować zbiórkę środków finansowych do puszek dla poszkodowanych w wyniku wojny. Drodzy Parafianie, swój dar możecie złożyć do skarbony za ławkami lub przekazać paniom z Parafialnej Caritas. Dziękujemy!

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji pokoju i moralnej odnowy naszego narodu we worek od godz. 15.00 i Msza św. w tej intencji o g. 18.00.
3. Posiedzenie Parafialnej Rady Duszpasterskiej we wtorek o godz. 19.00.
4. Wielkopostne skupienie dla Wojowników Maryi i ich rodzin w czwartek, piątek i sobotę.
5. Msza św. z udziałem uczniów w piątek o godz. 8.15.
6. Chorych i starszych nawiedzimy z posługą sakramentalną w piątek po godz. 9.30.
7. Adoracja dla uczczenia objawień Jezusa i Maryi na Siekierkach w piątek od godz. 15.00.
8. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 17.15 i 19.30.
9. Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka w piątek o godz. 19.00.
10. Wspomnienie św. Kazimierza, królewicza i Dzień Imienin naszego Arcybiskupa w sobotę.
11. Katecheza dla kandydatów do bierzmowania - II Rok przygotowania - w sobotę o godz. 16.30.
12. Nabożeństwo w pierwszą sobotę miesiąca ku czci Matki Bożej Maryi o godz. 17.15.
13. W przyszłą niedzielę, 5 marca:

a. Spotkanie kręgu Domowego Kościoła o godz. 15.00.
b. Msza św. z udziałem dzieci, które się przygotowują do I Spowiedzi i Komunii św. o godz. 16.00.
c. Różaniec za zmarłych poleconych wypominkami o godz. 16.45.
d. Gorzkie Żale o godz. 17.15.

14. Trwa modlitwa w Wielkopostnych Kościołach Stacyjnych w Warszawie. Terminarz oraz ramowy program dnia modlitwy na niedziele i dni powszednie na tablicy ogłoszeń.
15. Misterium Męki Pańskiej przygotowane przez kleryków pallotyńskiego seminarium będzie przedstawiane w Ołtarzewie, ul. Kilińskiego 20. Premiera 3. marca o godz. 19:15, a kolejne spektakle w Wielkim Poście w każdą sobotę o godz. 14.00 i 16.00, a w niedziele o godz. 15.00. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń. Polecamy!