IV Niedziela Wielkiego Postu - 19 marca 2023 r.

1. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 17.15.
2. Spotkanie małżeństw z Kręgu Domowego Kościoła dzisiaj o godz. 15.00.
3. Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, w tym roku ze względu przepisy liturgiczne została przeniesiona na poniedziałek, 20 marca.
4. Katecheza dla kandydatów do bierzmowania – I rok przygotowania - w piątek o godz. 19.00.
5. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek, 24 marca, o godz. 8.15 z udziałem uczniów, oraz o 17.15 i 19.30.
6. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia w sobotę, 25 marca. Msza święta z uroczystości tylko o godz. 7.30. Po Mszy świętej wieczornej będzie możliwość podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego. Istota Duchowej Adopcji wynika z modlitewnego i uczynkowego wstawiennictwa osoby adoptującej duchowo do Jezusa Chrystusa o pomoc w ratowaniu od zagłady jednego nieznanego dziecka, zagrożonego aborcją. Trwa przez okres 9 miesięcy.
7. Wielkopostny Dzień Skupienia dla nauczycieli i pracowników tutejszego kolegium pijarów w sobotę 25 marca od godz. 9.00.
8. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w sobotę o godz. 18.00, a zakończymy 29 marca. W związku z tegorocznym programem duszpasterskim w Polsce: „Wierzę w Kościół Chrystusowy”, tematem rekolekcji będzie: Święty Józef Opiekunem Kościoła. Poprowadzi je ks. Józef Baron, salwatorianin. W niedzielę konferencja na każdej Mszy św., a w dni powszednie na Mszach świętych o godz. 8.15, 18.00 i 19.30. W tych dniach nie będzie Mszy świętej w Kaplicy Królowej Wyznawców o g. 7.30. Zapraszamy!
9. Zmiana tajemnic dla Róż Różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 8.00.
10. Trwa modlitwa w Wielkopostnych Kościołach Stacyjnych w Warszawie. Terminarz oraz ramowy program dnia modlitwy na niedziele i dni powszednie na tablicy ogłoszeń.
11. Przy wyjściu z kościoła panie z parafialnej Caritas rozprowadzają świece – Wielkanocne Dzieło Miłosierdzia Caritas.
12. Zmarł RYSZARD GIZA lat 70, mieszkał przy ul. Bluszczańskiej. Jego pogrzeb już się odbył. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie!.