I Niedziela Wielkiego Postu – 18 lutego 2024 r.

a. Msza św. z udziałem dzieci, które się przygotowują do pierwszej Spowiedzi i Komunii św. o godz. 16.00 wraz z poświęceniem medalików i modlitewników.
b. Gorzkie Żale o godz. 17.15. Za udział w nich możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. Modlitwa w intencji Ojczyzny, animowana przez wspólnotę Odrodzenie, w poniedziałek od godz.14.00.
3. Święto Katedry Świętego Piotra w czwartek. Przypomina nam ono, że Stolica Piotrowa jest podstawą jedności Kościoła.
4. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 8.15 z udziałem uczniów, oraz o 17.15 i 19.30.
5. Dzień skupienia dla małżeństw z Ruchu Equipes Notre-Dame w sobotę od godz. 10.00.
6. W przyszłą niedzielę, 25 lutego:

a. Dzień pomocy misjonarzom „Ad gentes”.
b. Zmiana tajemnic dla członków róż żywego różańca.
c. Spektakl dla dzieci pt. „Piotruś Pan” w wykonaniu uczniów z grupy teatralnej, w reżyserii p. Beaty Zaborek sali teatralnej po Mszy św. o godz. 11.00.

7. Rekolekcje wielkopostne:

a. Dla uczniów klas IV-VIII w dniach 4-6 marca,
b. dla ogółu wiernych w dniach 10-13 marca,
c. Dla uczniów klas 0-III w dniach 11-13 marca.

8. Trwa modlitwa w Wielkopostnych Kościołach Stacyjnych w Warszawie. Terminarz oraz ramowy program dnia modlitwy na niedziele i dni powszednie na tablicy ogłoszeń.
9. Zapraszamy do parafialnej kawiarenki po Mszy św. o godz. 9.30 i 11.00.