XI Niedziela zwykła – 16 Czerwca 2024 r.

• Odczytać List Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony życia.
  • zapraszamy na spektakl w wykonaniu uczniów w reżyserii p. Beaty Zaborek w sali teatralnej pt. „Święty Józef” po Mszy św. o godz. 11.00.
  • Msza św. z udziałem przedszkolaków w o godz. 16.00.
  • Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa (czerwcowe) o godz. 17.30, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.
2. Rok szkolny dobiega końca. Uczniów, Nauczycieli, Pracowników szkół i Rodziców zapraszamy na Msze święte dziękczynne składane Bogu Wszechmogącemu za udzielone łaski, z prośbą o Jego opiekę podczas wakacji. Msze święte będą celebrowane w kościele:
  • w czwartek
  • - z udziałem uczniów pijarskiej szkoły z klas VII i VIIIo godz. 16.00
  • w piątek
  • - z udziałem uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3o godz. 7.30
    - z uczniami pijarskiej szkoły z klas IV + V + VIo godz. 9.00
    - z uczniami pijarskiej szkoły z klas 0 + I + II + III o godz. 10.30
3. Organizujemy pielgrzymkę do Wilna, Kowna i Troków w dniach 20-22 września br. Przy grupie 40 osób koszt wyniesie 350 zł i 120 euro na osobę, a przy grupie 30 osobowej 420 zł i 120 euro na osobę. Więcej informacji na plakacie i stronie internetowej parafii. Szczegóły u o. Rafała Roszera. Zapisy i wpłata zadatku w wysokości 200 zł w zakrystii. Zapraszamy.
4. Polecamy prasę katolicką i najnowszy numer Gazety Siekierkowskiej.
5. Zapraszamy do kawiarenki po Mszy św. o godz. 9.30 i 11.00.