XII Niedziela zwykła – 23 Czerwca 2024 r.

• Dzień Ojca. Módlmy się w intencji ojców, żyjących i zmarłych.
  • Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa (czerwcowe) o godz. 17.30, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.
2. Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela w poniedziałek, 24 czerwca.
3. Adoracja Najświętszego Sakramentu, dla upamiętnienia pierwszego objawienia się Pana Jezusa na Siekierkach, w intencji moralnej odnowy polskiego narodu w piątek 28 czerwca od godz. 15.00 w Kaplicy NMP Królowej Wyznawców.
4. Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła w sobotę, 29 czerwca br.. W tym dniu imieniny obchodzi Jego Ekscelencja Biskup Piotr Jarecki.
5. Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę pod hasłem: Nauczycielu, co mam czynić? odbędzie się w dniach 1-2 lipca br. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce. Szczegółowe informacje są zamieszczone na stronie internetowej Krajowego Duszpasterstwa Nauczycieli.
6. Organizujemy pielgrzymkę do Wilna, Kowna i Troków w dniach 20-22 września br.
Przy grupie 40 osób koszt wyniesie 350 zł i 120 euro na osobę,
a przy grupie 30 osobowej 420 zł i 120 euro na osobę.
Więcej informacji na plakacie i stronie internetowej parafii. Szczegóły u o. Rafała Roszera. Zapisy i wpłata zadatku w wysokości 200 zł w zakrystii. Zapraszamy.
7. Burmistrza Mokotowa informuje, że trwa głosowanie na projekty zgłoszone w bieżącej edycji Budżetu Obywatelskiego. Do 30 czerwca, każdy mieszkaniec Warszawy może wybierać spośród 73. projektów zlokalizowanych na Mokotowie. Oddać głos można przez Internet na stronie bo.um.warszawa.pl lub przy użyciu papierowego formularza w Urzędzie Dzielnicy Mokotów przy ul. Rakowieckiej 25/27.
8. Wyruszającym na wakacje i urlopy, życzmy bezpiecznej podróży i owocnego wypoczynku.
9. Zapraszamy do kawiarenki po Mszy św. o godz. 9.30 i 11.00.