XIV Niedziela zwykła – 7 Lipca 2024 r.

1. Msza święta inaugurująca 35. Międzynarodową Parafiadę Dzieci i Młodzieży będzie celebrowana w tutejszym sanktuarium dzisiaj o godz. 13.00. Liturgii będzie przewodniczył ks. abp Wojciech Polak, Prymas Polski. Uroczystość będzie transmitowana przez TVPOLONIA. Zapraszamy!
2. Różaniec święty połączony z wypominkami dzisiaj o godz. 17.30.
3. Msza św. z udziałem chorych w czwartek, 11 lipca, o godz. 11.00.
4. Zachęcamy do udziału w sierpniowych pielgrzymkach na Jasną Górę:

a. 33. Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych i Rodzin wyruszy z Sanktuarium św. Józefa na warszawskim Kole (ul. Deotymy 41), 5 sierpnia br. o godz. 6.00. 44. Warszawska Akademicka Pielgrzymka wyruszy z kościoła akademickiego św. Anny w Warszawie 5 sierpnia br. W tym roku głównym przesłaniem pątniczej drogi będzie hasło Pan mój i Bóg mój.
b. 313. Warszawska Pielgrzymka Piesza wyruszy z kościoła Świętego Ducha ojców paulinów przy ul. Długiej 6 sierpnia br. Pielgrzymi wędrują na Jasna Górę pod hasłem Sakramenty dają życie.
c. Warszawska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę wyruszy z tutejszego Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży – 11 sierpnia br. po Mszy św. o godz. 8:00. Szczegółowe informacje są na stronie: warszawskarowerowa.pl

5. Pielgrzymka do Wilna, Kowna i Troków w dniach 20-22 września br. Więcej informacji na plakacie i stronie internetowej parafii.
6. Zmarła JADWIGA WARDECKA l. 94, mieszkała przy ul. Polskiej. Jej pogrzeb odbędzie się w naszym kościele we wtorek 9 lipca o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…
7. Zapraszamy do kawiarenki po Mszy św. o godz. 9.30 i 11.00.
8. Wszystkim wyruszającym na wakacje i urlopy, bezpiecznej podróży i owocnego wypoczynku.