XIV Niedziela zwykła – 14 Lipca 2024 r.

1. Liturgiczne wspomnienia św. Pompiliusza Pirrotti’ego (1710-1766), pijara, w poniedziałek 15 lipca.
2. Msza Św. w intencji Ojczyzny animowana przez wspólnotę Odrodzenie w poniedziałek o godz. 15.00.
3. Wspomnienie Matki Bożej z Góry Karmel we wtorek.
4. Katecheza przed chrztem dziecka w piątek, o godz. 19.00.
5. Modlitewne czuwanie „Pod Płaszczem Maryi” w sobotę. Po Mszy św. o godz. 18.00 adoracja, Apel Jasnogórski o 21.00 a po nim Msza św. ku czci Najświętszej Maryi Panny.
6. Zachęcamy do udziału w pielgrzymkach pieszych, które wyruszają z Warszawy na Jasną Górę, bądź w Rowerowej Pielgrzymce, która wyruszy z tutejszego Sanktuarium – 11 sierpnia br. po Mszy św. o godz. 8:00. Jej zakończenie w Częstochowie 14 sierpnia Mszą świętą o godz. 13.00. Zapisy w dniach 14-31 lipca. Więcej informacji na stronie: warszawskarowerowa.pl
7. Przypominamy o możliwości pielgrzymowania autokarem do Wilna, Kowna i Troków w dniach 20-22 września br. Informacje na plakacie i stronie internetowej parafii.
8. Akademia Katolicka w Warszawie prowadzi zapisy na kolejny rok nauki. Oferuje zajęcia niestacjonarne, podyplomowe, doktoranckie oraz unikatowe studia w systemie blended-learning. Zapewnia wykształcenie z teologii, katechetyki, duchowości, muzyki kościelnej. Zaprasza także na kursy: Małżeństwa i Rodziny, Teologii dla Zabieganych, Szkoły Biblijnej, Szkoły Duchowości Chrześcijańskiej i Sztuki Bycia Katechetą. Więcej informacji na stronie: Akademia katolicka.
9. Zapraszamy do kawiarenki po Mszy św. o godz. 9.30 i 11.00.
10. Wszystkim wyruszającym na wakacje i urlopy, bezpiecznej podróży i owocnego wypoczynku.