6 października 2024 r. – XXVII niedziela zwykła

a. List pasterski Episkopatu Polski zapowiadający obchody 24 Dnia Papieskiego pod hasłem: „Św. Jan Paweł II. Ewangelia starości i cierpienia” - odczytać.
b. Gościmy stypendystów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, którzy prowadzą zbiórkę ofiar na Fundusz Stypendialny. Prosimy ich o świadectwo.
c. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej.
d. W tym roku przypada 26 rocznicę śmierci o. Edwarda Szajora, budowniczego naszego kościoła i domu zakonnego. Msza święta w jego intencji dzisiaj o godz. 11.00.
e. Zapisy dzieci do parafialnej scholi po Mszy o godz. 11.00.
f. Msza święta z udziałem przedszkolaków o godz. 16.00.
g. Nabożeństwo różańcowe dzisiaj i w tygodniu o godz. 17.15. Tych, którzy już odkryli skarb różańca świętego zapraszamy do wspólnoty Żywego Różańca.

2. Wspomnienie N.M.P. Różańcowej w poniedziałek, 7 października.
3. Na prośbę papieża Franciszka, 7 października będziemy przeżywać jako Dzień modlitwy i postu w intencji pokoju na świecie.
4. Modlitwa w intencji Ojczyzny, animowana przez wspólnotę Odrodzenie, w poniedziałek od godz. 14.00.
5. Spotkanie Rady Sanktuarium w poniedziałek o godz. 19.00.
6. Msza św. z udziałem chorych w piątek, 11 października, o godz. 11.00.
7. Doroczna pielgrzymka Kościelnej Służby Porządkowej „Totus Tuus” A.W. do tutejszego Sanktuarium w sobotę, 12 października, o godz. 11.30.
8. Msza święta i spotkanie dzieci w ramach przygotowania do pierwszej Spowiedzi i Komunii świętej w przyszłą niedzielę 13 października o godz. 11.00.
9. Katecheza dla młodzieży, która drugi rok przygotowuje się do sakramentu bierzmowania 13 października o g. 16.30.
10. Swoich Zmarłych można polecić modlitwie Kościoła przez wypominki. Formularze są wyłożone na stoliku z prasą. Wypełnione prosimy przekazać w zakrystii lub kancelarii parafii. W intencji Zmarłych w listopadzie odmawiamy codziennie Różaniec św. i celebrujemy Mszę św. w piątki o g. 18.00. W ciągu roku robimy to w pierwsze niedziele miesiąca.
11. Zmarł WALDEMAR BIENIEK, l. 66. Mieszkał przy ul. Żenczykowskiego. Jego pogrzeb odbył się w piątek. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…
12. Zapraszamy do kawiarenki po Mszy św. o godz. 8.00, 9.30 i 11.00.