3 lutego 2019 r. – IV Niedziela zwykła

1. Zaproszenie Metropolity Warszawskiego – odczytać!
  2. Dzisiaj gościmy p. Marka Kędziorka, promotora kultu Bł. Jerzego Popiełuszki. Po ogłoszeniach skieruje do nas krótkie słowo.
  3. Zmiana tajemnic różańcowych dzisiaj, po Mszy św. g. 8.00.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu, z racji trzeciego dnia miesiąca, dzisiaj od godz. 15.00 w kaplicy NMP Królowej Wyznawców, a o godz. 18.00 Msza św. w intencjach trwających na modlitwie.
  5. W intencji zmarłych poleconych w wypominkach dzisiaj Różaniec św. o g. 17.30, a o g. 18.00 Msza święta.
  6. We wtorek, 5 lutego, wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy.
  7. W środę wspomnienie św. Pawła Miki i jego 25 Towarzyszy, japońskich misjonarzy, męczenników.
  8. Warsztaty zatytułowane „Małżeńskie wyzwania – Naturalne Planowanie Rodziny”, organizowane przez Centrum Myśli Jana Pawła II oraz Instytut Naturalnego Planowania Rodziny odbędą się w Księgarni na Miodowej w sobotę 16 lutego o godz. 11.00. Udział jest bezpłatny. Organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy. szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  9. Komenda Rejonowa Policji Warszawa II apeluje o ostrożność i rozsądek w kontaktach z osobami obcymi, które mogą podawać się za naszych krewnych, policjantów czy administratorów. Do Policji cały czas zgłaszają, się osoby, które zostały oszukane metodą na tzw. „wnuczka”, „policjanta”, funkcjonariusza Centralnego Biura Śledczego Policji” czy „Administratora”. Pełny tekst Apelu na tablicy ogłoszeń.
  10. Wszystkim, a zwłaszcza dzieciom i młodzieży, którzy korzystają z zimowych ferii życzymy bezpiecznego i ubogacającego odpoczynku.