V Niedziela Wielkanocna, 19 maja 2019 r.

1. Słowo Rady Stałej KEP przed wyborami do Parlamentu Europejskiego – odczytać.
  2. Nocne czuwanie modlitewne zakończyliśmy o godz. 5.00.
  3. Dziś w naszej parafii Rocznica Pierwszej Komunii o godz. 11.00.
  4. Nabożeństwa majowe odprawiamy w niedziele i uroczystości o godz. 17.30, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00. Zachęcamy także do indywidualnego i rodzinnego odmawiania Litanii loretańskiej i śpiewania pieśni maryjnych.
  5. Wspomnienie św. Bernarda ze Sieny, kapłana, jutro, 20 maja.
  6. Wspomnienie Św. Rity z Cascii w środę, 22 maja.
  7. Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych w piątek, 24 maja. W tym dniu będziemy się modlić za Kościół w Chinach.
  8. „Wieczór z Maryją” – nabożeństwo ku czci Matki Bożej – w sobotę, 25 maja, po Mszy św. o godz. 18.00.
  9. Święcenia diakonatu i prezbiteratu naszych współbraci odbędą się w Krakowie w sobotę, 25 maja.
  10.  Stowarzyszenie Parafiada zaprasza na Rodzinne święto sportu i rekreacji w bezpośrednim sąsiedztwie kościoła przy ul. Gwintowej dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00.
  11. Natomiast Fundacja „Bo Warto”, Dom Kultury „Dorożkarnia” i PKS „Falconia” zapraszają na VII Siekierkowską Majówkę, która odbędzie się również dzisiaj w godz. 15.00 – 18.00 przy Dorożkarni i boisku Szkoły Podstawowej nr 3. W programie wiele atrakcji i niespodzianek. Zapraszamy!