17 maja 2020 r. – VI Niedziela Wielkanocna

a. List prezydium Konferencji Episkopatu Polski z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II
b. Msza św. dziękczynna za życie i pontyfikat Św. Jana Pawła II o g. 13.00.
c. Msza św. o godz. 11.00 będzie transmitowana na kanale Youtube
d. W tym roku, z powodu stanu pandemii, nie obchodzimy wspólnie rocznicy I Komunii św.

2. Nabożeństwa majowe w niedziele i uroczystości odprawiamy o godz. 17.30, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00. Zachęcamy do indywidualnego i rodzinnego odmawiania Litanii loretańskiej i śpiewania pieśni maryjnych.
3. Kwartalne dni modlitw o dobre urodzaje i błogosławieństwo w pracy w poniedziałek, wtorek i środę.
4. Wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego, kapłana, jutro, 18 maja.
5. Wspomnienie św. Bernarda ze Sieny, prezbitera, w środę, 20 maja.
6. Wspomnienie św. Rity z Cascii, zakonnicy, w piątek, 22 maja .
7. Rozpoczęcie nowenny przed uroczystością zesłania Ducha Świętego w piątek w połączeniu z nabożeństwem majowym.
8. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego w przyszłą niedzielą.
9. Pragniemy poinformować, że w wyniku ostatniej zmiany przepisów sanitarnych w Mszach świętych i nabożeństwa w naszym kościele może uczestniczyć 65-70 wiernych. Zapraszamy!