XIII Niedziela zwykła - 28 czerwca 2020 r.

1. Przypominamy, że z powodu zagrożenie wirusem SARS-CoV-2 w kościołach nadal obowiązuje:

1.1. zasłanianie ust i nosa przez wiernych,
1.2. zachowanie dystansu 2 metrów,
1.3. zachowanie wszystkich norm służących bezpiecznemu i godnemu udzielaniu Komunii Św.

2. Przypominamy, że o. Rafał Petkowicz i o. Marek Kudach decyzją Wyższego Przełożonego naszej Prowincji kończą posługę w Warszawie. O. Rafał od września 2016 był duszpasterzem młodzieży, katechetą i wikariuszem parafii, a o. Marek przez rok kierował pijarskim przedszkolem i szkołą. Dziękujemy im za pracę i życzymy światła i mocy Ducha Świętego oraz opieki Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży w nowym miejscu posługi. Msza święta w ich intencji będzie celebrowana w dzisiaj o g. 18.00.
3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji moralnej odnowy narodu polskiego i błogosławione owoce beatyfikacji Sł. B. kard. Stefana Wyszyńskiego dla upamiętnienia pierwszego objawienia się Pana Jezusa na Siekierkach dzisiaj w godz. 15.00 do 17.00 w Kaplicy NMP Królowej Wyznawców.
4. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa:

4.1. dzisiaj o godz. 17.30,
4.2. a jutro i pojutrze po Mszy św. o godz. 18.00.

5. Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła jutro, 29 czerwca.
6. Jutrznia o godz. 7.00, Msza św. o godz. 7.30 i Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 od jutra znów będą celebrowane w Kaplicy NMP Królowej Wyznawców.
7. Posiedzenie Parafialnej rady Duszpasterskiej we wtorek, 30 czerwca, o godz. 19.30.
8. Modlitwa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych w czwartek, 2 lipca.
9. W piątek, 3 lipca:

9.1. Święto Św. Tomasza, Apostoła,
9.2. Dzień Imienin o. Tomasza Olczaka, rektora kolegium. Msza św. w jego intencji o godz. 18.00.
9.3. Chorych nawiedzimy z posługą sakramentalną od godz. 9.00.
9.4. Adoracja Najświętszego Sakramentu dla upamiętnienia pierwszego objawienia się Maryi na Siekierkach w Kaplicy Królowej Wyznawców od g. 15.00-17.00.
9.5. Msza św. w intencjach pielgrzymów trwających na adoracji o godz. 18.00.
9.6. Katecheza przed chrztem dzieci o godz. 19.00 w kościele.

10. Nabożeństwo pierwszych sobót ku czci Niepokalanego Serca NMP w sobotę, 4 lipca, o godz. 17.15.
11. Różaniec św. w intencji zmarłych poleconych w wypominkach w niedzielę 5 lipca o godz. 17.30. Msza św. w ich intencji o godz. 18.00.
12. Polecamy prasę katolicką i kolejny numer Gazety Siekierkowskiej.
13. Wszystkim, którzy obchodzą Imieniny, Urodziny i Jubileusze życzmy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi Panny. Tym zaś, którzy wyruszają na wakacje i urlopy, życzymy bezpiecznej podróży i owocnego wypoczynku.