IV Niedziela zwykła, 31 stycznia 2021 r.

a. Światowy Dzień Chorych na Trąd.
b. Wspomnienie Św. Jana Bosko (1815-1888), kapłana.

2. Święto Ofiarowania Pańskiego, we wtorek, 2 lutego. Msze św. z obrzędem poświęcenia gromnic o godz. 7.30, 15.00 i 18.00.
3. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego również we wtorek. Dziękujemy Panu Bogu za dar życia zakonnego i modlimy się o nowe powołania. Ofiary na tacę w tym dniu będą przeznaczone na wsparcie zakonów klauzurowych.
4. Wspomnienie Świętego Błażeja, biskup, orędownika w chorobach gardła w środę, 3 lutego.
5. Adoracja Najświętszego Sakramentu, z racji trzeciego dnia miesiąca, w środę, od g. 15.00 w Kaplicy NMP Królowej Wyznawców, a o g. 18.00 Msza św. w intencjach pielgrzymów.
6. Wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy, w piątek.
7. Chorych i starszych, o ile się zgłoszą, nawiedzimy z posługą sakramentalną w piątek, od godz. 9.00.
8. Wspomnienie św. Pawła Miki i jego 25 Towarzyszy, japońskich męczenników, w sobotę.
9. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej pierwszą sobotę miesiąca o g. 17.15.
10. W przyszłą niedzielę:

a. zmiana tajemnic różańcowych,
b. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św.,
c. Spotkanie dzieci przed pierwszą Spowiedzią i Komunią Świętą o godz. 16.00,
d. Spotkanie kandydatów do bierzmowania o g. 16.30,
e. Różaniec św. w intencji zmarłych poleconych w wypominkach o g. 17.30.

11. Zbiórka ofiar w minioną niedzielę przeznaczona wsparcie rodzin, poszkodowanych trzęsieniem ziemi w Chorwacji wyniosła 3.000PLN. Dziękujemy!
12. Drodzy Parafianie, zakończyliśmy codzienną celebrację Mszy świętych w Waszej intencji z racji wizyty duszpasterskiej. Kto nie mógł w niej uczestniczyć, to zachęcamy, aby dzisiaj zabrał z koszyczka kopertę z obrzędem błogosławienia mieszkania i folderem parafii oraz buteleczkę z wodą święconą, by móc z rodziną poświęcić dom/mieszkanie. Dziękujemy za złożone lub przesłane ofiary na parafię.