II Niedziela Wielkiego Postu, 28 lutego 2021 r.

a. Dzień Pomocy Misjonarzom ad Gentes. Ofiarę można złożyć do skarbony za ławkami lub w przedsionku Kościoła. Dziękujemy!
b. Spotkanie kandydatów do bierzmowania online – I rok przygotowania – godz. 16.00.
c. Gorzkie Żale o godz. 17.15.
d. W ramach przygotowania do beatyfikacji S.B. kardynała Stefana Wyszyńskiego w archikatedrze św. Jana Chrzciciela na Starówce Msza św. o godz. 19.00, której będzie przewodniczył ks. dr Wojciech Bartkowicz, rektor WMSD w Warszawie i wygłosi homilię na temat „Prymas Wyszyński a Seminarium".

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Kaplicy NMP Królowej Wyznawców w środę, 3 marca, od godz. 15.00 do 17.00.
3. 14. rocznica nominacji kard. Kazimierza Nycza na metropolitę Archidiecezji Warszawskiej w środę, a w czwartek Dzień jego Imienin z racji wspomnienia św. Kazimierza, królewicza. Naszego Arcypasterza polecamy Waszym modlitwom.
4. W pierwszy czwartek miesiąca będziemy się modlić o świętość dla duchownych i osób konsekrowanych, jak również o dar nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
5. Chorych i starszych nawiedzimy z posługą sakramentalną w piątek, 5 marca, od godz. 9.30.
6. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o g. 8.15 (z udziałem uczniów), 17.15 i 19.30.
7. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej pierwszą sobotę miesiąca o g. 17.15.
8. Katecheza dla kandydatów do bierzmowania, którzy przyjmą ten sakrament już za dwa miesiące, w przyszłą niedzielę o godz. 16.30 stacjonarnie w parafii.
9. Kwesta Parafialnej Caritas w minioną niedzielę na rzecz Parafian, którzy doświadczają biedy dała kwotę 2.560 PLN. Dziękujemy!
10. Rekolekcje wielkopostne dla ogółu wiernych odbędą się w dniach od 14 do 17 marca. Poprowadzi je ks. Lesław Pańczak, misjonarz saletyn.
11. Program duszpasterski na Wielki Post i Triduum Paschalne jest na ulotkach, wyłożonych na stoliku z prasą. Módlmy się o dobre owoce rekolekcji.
12. W wielkopostnych kościołach stacyjnych Warszawy trwa całodniowa modlitwa i spowiedź święta od godz. 6.00 do 21.00. Wykaz tych kościołów oraz program na niedziele i dni powszednie jest w gablotach.
13. Ukazał się 52 numer Gazety Siekierkowskiej. Polecamy!
14. Zmarli:

a. ZBIGNIEW WASILEWSKI, przeżył 89 lat, mieszkał przy ul. Wasiutyńskiego.
b. ZOFIA BIL, lat 87. Mieszkała przy ul. Bluszczańskiej. Jej pogrzeb odbędzie się w Sanoku. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...