Wizyta Duszpasterska 2024

Drodzy Parafianie,

1. kolędę w parafii rozpoczniemy 2 stycznia.
2. Udajemy się do tych rodzin, które w grudniu wyraziły taką wolę. Dziękujemy za zaproszenie.
3. Zachęcamy, by przygotować krzyż lub obraz, świecę, poświęconą wodę i Pismo św.
4. Kolędowanie od poniedziałku do piątku będziemy rozpoczynać o godz. 16.30.
5. Będziemy się wspólnie modlić, udzielimy błogosławieństwa i poświęcimy domy.
6. Jeśli z okazji kolędy chcecie złożyć dar, to prosimy, uczyńcie to składając go w kopercie na tacę w czasie niedzielnej Mszy świętej.
7. W okresie kolędowanie kancelaria parafii będzie czynna tylko rano, w godz. 8.00-9.00. W razie trudności, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.
8. Plan kolędy obejmuje wszystkie numery przy wymienionej ulicy:

2 stycznia (wtorek) - ul. Melomanów, Batalionu AK Karpaty;
3 stycznia (środa) - ul. Pod Kopcem, Grupy AK Północ, Ananasowa, Marii Cetysówny;
4 stycznia (czwartek) - ul. Grupy AK Krybar, Figowa, Daktylowa, Cytrynowa;
5 stycznia (piątek) - ul. Batalionu AK Bałtyk, Dywizjony AK Jeleń, Siekierkowska, Kątna.
8 stycznia (poniedziałek) – ul. Dyżewskiego, Pszenickiego, Ku Wiśle, Ponikowskiego, Wasiutyńskiego, Żenczykowskiego, Gościniec , Koszykarska,
9 stycznia (wtorek) – ul. Rodzynkowa, Nadrzeczna, ul. Polska, Gąsocińska, Wolicka, ul. Gwintowa,
10 stycznia (środa) – Antoniewska, ul. Bartycka numery parzyste.
11 stycznia (czwartek) – ul. Bartycka numery nieparzyste, ul. Niewielka.
12 stycznia (piątek) – ul. Bluszczańska - numery od 2 do 54.
13 stycznia (sobota) od godz. 11.00 – ul. Korzenna, Kobylańska, Zegarowa, Zawrotna, Spiralna.
15 stycznia (poniedziałek) – Bluszczańska 61, 63, 65, 67; 68, 69, 70; 73, 74 do klatki VII włącznie;
16 stycznia (wtorek) – Bluszczańska 74 od klatki VIII do końca, 75, Bluszczańska 76.
17 stycznia (środa) – Uzupełnienia