IX Niedziela zwykła – 2 Czerwca 2024 r.

a. XVII Święto Dziękczynienia z hasłem: „Dziękujemy za służbę człowiekowi”. Nawiązuje ono do św. Jadwigi Królowej, której relikwie zostaną wprowadzone do Świątyni Bożej Opatrzności w Wilanowie. Po Mszy świętej zbiórka ofiar na kontynuację budowy Świątyni.
b. Krótka adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. Za złożony dar dziękujemy!
c. Różaniec z wypominkami o godz. 17.00.
d. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa (czerwcowe) o godz. 17.30, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.

2. Wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy w poniedziałek.
3. Adoracja w Kaplicy Królowej Wyznawców także w poniedziałek w godz. 15.00-17.00.
4. Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika w środę.
5. Zakończenie dawnej oktawy Bożego Ciała i błogosławieństwo wianków w czwartek o godz. 18.00.
6. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
7. Chorych z posługą nawiedzimy w piątek po godz. 9.00.
8. Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP w sobotę.
9. Rocznica I Komunii św. dla uczniów klas IV pijarskiej szkoły w sobotę o godz. 11.00.
10. Casting do musicalu „Annie” dla uczniów z klas VII, VIII i I LO w Klubie Filary przy ul. Gościniec 12, w piątek, 7 czerwca, o godz. 17.00.
11. Fundacja BO WARTO zaprasza na II. RODZINNY SIEKIERKOWSKI DZIEŃ SPORTU, który odbędzie się w sobotę 8 czerwca w godz. 15.00 – 19.00 na BOISKU przy Szkole Podstawowej nr 3 (ul. Gościniec 53).  W programie m.in. Piłkarski Turniej Dzikich Drużyn, Mini Turniej Koszykarskich Trójek, Wyścigi biegowe dla dzieci, Turniej Rekreacyjny dla Rodzin, Siłownia Plenerowa, Piłkarskie Zabawy dla Najmłodszych, Pokazy Sportowe, Zumba, Ergometr Wioślarski i inne niespodzianki. Szczegóły na Plakatach i ulotkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła.
12. Zapraszamy do kawiarenki po Mszy św. o godz. 9.30 i 11.00.